Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit gondoltok, élhetnek még...

Mit gondoltok, élhetnek még tasmán tigrisek, tasmánia eldugott erdeiben? (állítólag 2011-ben és tavaly még sikerült egy-egy példányt lefotózni/levideózni)

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Már évtizedek óta kihaltak, talán van egy évszázada is. De ha lenne is még élő példány, azt kívánom, soha, de soha ne kerüljön az ember szeme elé, és akkor nyugodt, békés élete lehet!
2013. aug. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De lehetnek még élő példányai? Végülis, a bojtosúszójú halat is kihaltnak hitték, ezért szerintem még lehet pár elő példánya...
2013. aug. 12. 11:41
 3/5 Tallinn válasza:
6%
Szarok a tigrzarok a tigrisekre :D
2013. aug. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ghost12 válasza:
100%
Szerintem élnek de én is azt kívánom nekik hogy egy 50évre ne kerüljenek az ember szeme elé mert akkor mind eltűnik szerintem olyan 40példány élhet kb de Ausztráliának vannak felfedezetlen területei ahová jobb ha az ember sose lép be.Max fölfedezni az állatokat 3napra. :D
2013. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elképzelhetö hogy vannak, szerintem élnek is, Tasmánia 60%-a erdö és van egy csomó hely ahova még ember nem tette be a lábát, mulkor ment a TV-ben hogy tasmán tigriseket keresnek, mert mielött kiirtották öket, az elött Victoria államba telepítettek belölük, és ott is vannak magy összefüggö erdök
2017. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!