Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ki lehet már tenni a cinegékne...

Ki lehet már tenni a cinegéknek a madáretetőket?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap raktam ki, már jöttek is a cinkék és ma reggel a cinkegolyóra egy tengelic jött enni.
2013. nov. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes már ilyenkor kitenni, hogy a keményebb fagyok előtt is tudják, hol lehet eszegetni.
2013. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Ráérsz akkor ha már leesik a hó, és megfagy a föld.
2013. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ki lehet.


[link]

2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Valószínűleg az lehet az alapelv, hogy onnantól etetünk, amikortól már nehezen szerzik be természetes módon az ennivalójukat. De a hidegnek is szerepe van, mert ilyenkor többet kell enniük, hogy ne fagyjanak meg, hiszen az energiájuk jelentős része "fűtésre" megy el.


Mi pár hete kitettünk kesudiót egy tálba, és hozzá nem nyúltak. Most, ahogy közeledett a hideg idő (2-3 nappal a 0 fokos éjszaka előtt), szépen megették mindet.

2013. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Kesudiót tesztek ki a madaraknak? Jó drága etetés ez. Persze jó, hogy etetitek, de pl a sima diónak több a zsírtartalma is.

2013. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
...én is kitettem már. Lidl-ben viszonylag olcsó madáreleségek kaphatsz is. De a terményesnél is szoktam vásárolni napraforgómagot, ocsút, búzát, stb. Most "készen" vettem fent emített szupermarkeCben :)
2013. nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Decembertől állítólag nyitva lesz az MME boltja minden nap, nemcsak kedden-szerdán, mint most.


[link]

2013. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!