Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Algyő környékén lehetséges az...

Algyő környékén lehetséges az hogy elengedett valaki egy krokodilt-aligátort?

Figyelt kérdés

Tegnap kb olyan 3 óra körül rokonommal horgásztunk

kb úgy 10 perce voltunk lent amikor a tőlünk 6 méterre lévő

egyik ágnak hitt tárgy megmozdult olyan 1,5-3 méter között lehetett a parttól úgy 10 méterre volt egy kis tisztáson ami homokos volt és pontosan odasütött a nap, felállt és

rettentő gyorsan beszáuldott a vízbe egy nagy csobbanás után el is tűnt.Mi megrémültünk és gyorsan összepakoltunk

és hazasiettünk.


2014. júl. 21. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Wow
2014. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hatóságok felé szerintem lehet kelezni, max megszondáznak :-D
2014. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!


Mekkora volt mag az állat kb? lehetett valamilyen elengedett varánusz is. Sajnos mostanában gyakran találnak aligátorteknőst, sőt a múltkor még egy keselyűteknőst is befogtak, ami igen veszélyes lehet.

Ha érdekel a dolog, akkor csalihúst kell kitenni, és várakozni egy kamerás telefonnal. Én már manapság semmin sem lepődnék meg.

Esetleg ritkább hazai állat, pl hód nem lehetett? Vagy vidra? Tudom, hogy nem hasonlít, de talán?

2014. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

esetleg vidra de elég hosszú farka és lábai voltak

a farka inkább krokodilos mint vidrás de a feje nem olyan túl hosszú de azért nem is rövid (azt nem mondom hogy 100% igy nézett ki de messziről úgy tűnt igaz csak pár másodperc volt az egész de azért láttunk belőle valamit) a méretét sem tudom pontosan nem mértük hanem rögtön elmentünk onnan

2014. júl. 22. 15:56
 5/8 A kérdező kommentje:
de olyan 1,5-3 között lehetett
2014. júl. 22. 15:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem varánusz volt, már volt ilyen eset, hogy krokinak néztek egy szavanna varánuszt.

[link]

2014. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nagyobb volt és sötét színű de egyébként lehetséges hogy ilyen volt
2014. júl. 22. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenesetre érdemes volna esetleg felvenni a kapcsolatot azzal a vadállat- befogó sráccal, aki gyakran szerepel a tv- ben is. Both Zoltán a neve, gondolom megtalálható az elérhetősége a neten. Ő fogta be nemrégiben a fentebb említett keselyűteknőst is. (Pontosabban egy keselyűteknős- alligátorteknős hibrid volt, mint utólag kiderült.)
2014. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!