Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mivel űzhetem ki a Vadászgörén...

Pedomaci :D kérdése:

Mivel űzhetem ki a Vadászgörényemből a bolhákat?

Figyelt kérdés
Már kb mindent próbáltam, fürdettem citromos JAR-ba, vettem neki bolhaírtó sampont, csepegtettem Frontline Spot-on cseppet a nyakára és még mindig mászkálnak benne a bolhák. Egyszerűen több dolog nem jut az eszembe. Már annyira vakaródzik hogy a szőrét is tépi. Segítsetek légyszives!

2014. aug. 12. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Jar-ba fürdetted?:OO nem hiszem h jót tesz a bőrének h ennyi vegyszerrel kezeled, azért is vakarózhat állandóan mert már kikészült a bőre ezektől,nem igazán jó dolog sokat fürdetni,persze a bolháktól is vakarózik,nekünk is sokszor bolhás mivel van még 2 macska aki állandóan kijárnak meg be és így átadják sokszor egymásnak, sztem pihentesd kicsit a bőrét addig próbáld meg kefével kikefélni a bolhákat és mártsd vízbe,ott megfulldnak,aztán később adjál neki nyakra cseppentő bolhaölőt,de ne fürdesd utána és csak macskák részére szántat használd,amit kutyáknak készítenek az nem jó és a fekvőhelyeit is bolhátlanítsd valahogy,mosd ki,szórd be pórral, ha házban van akkor porszívózd sokat a szőnyegeket stb. Remélem segítettem:)
2014. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, lehet egy kicsit sokat fürdettem, de egyébként a JAR elkábítja a bolhákat és úgy egyesével kitudtam szedegetni belőle. Nekünk is van egy cicánk, az szintén be van cseppentve és bolhanyakörve is van, nemtudom honnan szedheti össze a bolhákat, de az biztos, hogy a Frontline csak pár napig használt neki. Három nap múlva megint ugyanúgy vakaródzott és aggaszt hogy szegénykémnek nemtudok semmivel sem segíteni, pedig már elég sokba voltak neki a különböző samponok,spot-on cseppek. :/
2014. aug. 12. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha próbálkoztál bolhairtó samponnal és nem javult a dolog, akkor mért nem fordultál vagy kértél állatorvostól segítséget? :D Most komolyan Járral fürdetted meg? :DD Az ilyennel árthatsz neki.. Mosd ki tomi kristállyal hátha jó lesz! :D ( Vidd állatorvoshoz , majd ő ajánl rá valamit! Biztos nem egy ilyen témában kezelt már vadászgörényt)
2014. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A bolhairtó vadászgörénynek való volt?

Mert lehet,hogy a kutya és macska termékek nem jók neki.

2014. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy bórsavnak nevezett fehér por ami teljesen ártalmatlan az emberekre és az állatokra viszont a legtöbb rovarra halálos.
2014. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!