Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A farkas jól tud úszni?

A farkas jól tud úszni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:

elméletileg igen.

a kutyafélék általában jól tudnak úszni

2014. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hallottam olyant, hogy nagyon rosszul úsznak...
2014. szept. 1. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Az itteni állatkertben együtt vannak a farkasok és a medvék. Persze nem azokra a nagy szürke farkasokra kell gondolni, na de a lényeg, hogy van ott víz is, de még egyszer sem láttam benne farkast, a medvék látványetetésekor dobálnak be oda almát, a macik szoktak ott úszkálni,de farkast még nem láttam (nem a medvék miatt nem mennek be, velük jól kijönnek)
2014. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szerintem majdnem minden állat tud úszni, még a macskák is
2014. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 frequency válasza:
Sztem azért nem láttál még bent farkast mert nem szeretik az almát.Próbálkozz egy jó nagy darab nyers hússal.
2014. szept. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden állat tud úszni, de megállapítani, hogy most jól úszik-e vagy rosszul, hát szerintem nem kell megállapítani...

Farkasokat akarsz úsztatni, vagy mi???

Amúgy azért nem megy bele, nehogy vizes legyen a bundája. Az őz, róka, stb sem megy bele, ha nem szükséges.

De ugyanúgy a kutyák közül sem mindegyik olyan jól úszó...az Újfundlandi pl nagyon jól tud úszni a lábujjai közötti hártya miatt.

2014. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Luna Wolf válasza:
Ez azért attól is függ, hogy milyen farkas falytáról van szó. A Timberfarkas például havas és erdős helyeken is megtalálható, de amelyik havas helyen él az megszokta a vizes talajt, de ebből ítélve a víz élőhelyén nagyon hideg és nem szívesen megy bele, csak ha nagyon muszáj. A farkas nem feltétlenül tud jól úszni. Persze azért tud, csak nem jól, tehát egy Velencei-tó méretű ízterületet már nem tudna átúszni.
2014. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Luna Wolf válasza:
Elnézést kérek a válaszomért. Vízterületet akartam írni nem pedig ízterületet. :)
2014. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, nem én vagyok az etetőjük xD

Én vendégként vagyok az állatkertbe.

A válaszomban az volt a lényeg, hogy akiket én láttam, ha tudnak is úszni,nem szeretnek!

2014. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!