Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik az erősebb? hím jaguár...

Melyik az erősebb? hím jaguár vagy egy nőstény oroszlán?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 19:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Abban az esetben ha a jaguár közül mondjuk a legnagyobbat nézzük ami kb 158kg
2014. nov. 27. 19:58
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem így a jaguár.
2014. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
oroszlán
2014. nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért, az erősebbet akarod megvenni?

Szántani akarsz velük vagy kocsit húzni?


Ha a nőstény oroszlán a kölykeit védi, akkor is fog támadni, ha már letépték két lábát.

De egy jóllakott jaguár már akkor is feladná, ha csak egyet beleharapnak a lábába.

2014. nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Őő utolsó, lepontoztalak, vegyél vissza a hangnemből, ne rágalmazz és próbálj meg indulatok nélkül válaszolni, ahogyan az első kettő válaszoló is tette.


Hogy egykét kérdésedre válaszoljak: Nem, nem szeretnék venni sem oroszlánt se jaguárt.

Miben különbözik a viselkedésük, a harcmodoruk..azonos tömeg mellett vajon melyik kerekedne felül a másikon?

Egy jaguár képes akár 300kg-os vadat is felcipelni a fára.

Bocs ha hosszúra nyúltam, de próbálj meg értelmesen válaszolni, így csak negatívan tudlak értékelni.

2014. nov. 28. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Jaguárnak erősebb állkapcsa van úgy tudom. És a fizikai ereje is nagyobb mint a nőstény oroszlánnak,mert mint írtad nálánál jóval nagyobb állatokat felcipel a fára. De a jaguár inkább váratlanul,lesből támad míg az oroszlán többedmagával vadászik. Tehát elég nehéz összehasonlítani,de szerintem a jaguár nyerő kivéve ha a nőstény oroszlán a kölykeit védi.
2014. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Mit rágalmaztam?


Egyébként meg hülye kérdésre hülye válasz dukál.

2014. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan csak kérdeztem...mindenkit felpontoztam akármelyiket is írta...szerintem nem velem van a baj ezen az oldalon sokan kérdeznek furcsa dolgokat, ha úgy gondolod hülye a kérdés, menj és böngéssz tovább biztosan találsz olyant ami neked is tetszik. Akkor meg mit teszed az agyad te majom, miért pont ehhez a kérdéshez jöttél válaszolni? Vagy lehet hogy pont ezt akartad? Szerintem tök normális választ is tudnál írni nem értem minek ez a vagánykodás "majd én megmondom milyen hülye kérdést tett fel a kérdező mert annyira zavar engem hogy nem tudok továbbgörgetni ezen"..

Szégyelld magad!

2014. dec. 2. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
A jaguár még egy hím oroszlánt is megöl!
2016. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hím oroszlán mellet szólna : erő,gyorsaság,sörény,brutalitás,robbanékonyság,nyakra megy :) nőstény oroszlán: erő,gyorsaság,robbanékonyság,hajlékonyság,nyakra megy és talán a brutalitás jaguár:erő,brutális harapás,valamivel agilisabb,koponyára megy...szerintem az oroszlán győzne :D
2018. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!