Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ti mit szerettek a vadászatban...

Ti mit szerettek a vadászatban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Itt most nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi a célja a vadászatnak, azzal tisztában vagyok. Inkább azokra a személyes indokokra, ami miatt valaki ezt hobbinak vagy munkának választja.

1; Milyen érzések vannak bennetek előtte a készülődéskor és vadászat közben, amikor már célkeresztben van a vad?

2; Milyen vadra vadásztok általában?

3; Miért szerettek vadászni? Mi az a plusz, amit ad nektek?



2015. ápr. 8. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
De még bármiről írhattok a vadászattal kapcsolatban, amit gondoltok, kíváncsian várom a válaszokat.
2015. ápr. 8. 17:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"A vadászat: vadűzés és erdőzúgás, de több erdőzúgás."

Széchenyi Zsigmond


Nálam ezt jelenti a vadászat. (fogja is jelenteni)

Ez mindhárom kérdésre válasz.

+

Szeretem a fegyvereket.

2015. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Nézni ahogy szenvednek az állatok.
2015. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vadászat ahol szenvednek az állatok!
2015. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A készülődés, az izgalom, a csend a terepen.

Az adrenalin, mikor megreccsen egy ág és hallod hogy az bizony már nem süldő...

Amikor ülsz a lesen/ széken és hallod, hogy jeleznek a bakok, tudod, hogy valami nagy jön feléd

Már tizedszerre mész ki a nagy kanra, és hallod, hogy most is jön

2015. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt engedném lőni és arra vadfélére, amit lefényképezett. A vadmozgási ismereteket megszerezni a vadászat leglényegesebb eleme. Engem már véltek vaddisznónak, szarvasnak, lőttek a fejem felett a magaslesről őzre, mert akkor jött meg a faszi harchormonja. Behinya bácsi anno puska el, kettétör: Fiam neked légycsapó sem való. Üdv
2015. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Szeretem, hogy megölhetek valamit, ami él. Szeretem, ahogy kimúlik az élet az állat tekintetéből, szeretem a vért, és a pusztítást, és amit a leginkább értékelek, az maga a halál. Az elmúlás szinte megbabonáz engem.
2015. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 SmaugSzerelme válasza:
Èn általában egyedül megyek vadászni. Termèszetesen lovon ès a nagy kutyámmal. Fegyverem pedig az íj. Sosem használok puskát vagy pisztojt
2015. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!