Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol lehet medvet simogatni?

Hol lehet medvet simogatni?

Figyelt kérdés
A lanyom 11 eves, es minden alma h egy kismackot megsimogathasson :)

2015. jún. 8. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A hülye mesék megint. Elhitetik szegény gyerekekkel hogy a maci olyan cuki állat. Pedig a medve nem játék. (mondják a kolegák mindig)


Sajnos nem tudok ilyent. Ha tigrist vagy más vadállatot akarna olyan tudok. De nem itt van hanem jó messze.

2015. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem ajánlom, pláne nem egy 11 éves gyereknek. Ez nem egy cica, hanem egy hatalmas vadállat, még ha csak kölyök vagy be van kábítva vagy bármi ilyesmi. Vegyél neki egy naaagy plüssmacit, azt nyúzhatja kedvére :)
2015. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy vadallat, viszont el nem felejtem mikor ennyi idosen lefenykepezkedhettem egy tigrissel :) minden almom az volt
2015. jún. 9. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Vegyel neki plussmackot, azt nyugodtan simogathatja!


A vadallat nem jatekszer, nem hazikedvenc, es az ilyen "elo vadallat simogatas" minden szempontbol kimeriti az allatkinzas fogalmat.


Az ilyen allatkolykoket nyomorusagos korulmenyek kozott tartjak, elszakitjak a szuleiktol, allandoan el vannak kabitva es be vannak drogozva (hogy ne jelentsenek veszelyt a latogatonak); aztan par honap mulva, mikor mar megnonek es nem cukik, egyszeruen megolik oket, vagy vadaszaton a gazdag emberek lelovik oket, vagy eladjak egy cirkusznak.


A Disney-alomvilagban felnott, valosagtol elrugaszkodott gyerekek es nem kevesbe intelligens szuleik pedig mindent megtesznek, hogy ez az uzletag viragozzon.


Ha tudsz angolul, olvasd el pl ezeket:

[link]

[link]

... utana pedig menj es egesd el a tigrises fenykepet.

2015. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Azért ennyire nem dramatikus a helyzet. Biztos van ilyen is, de van ez is:

[link]


Én jártma ott és nem kábított állatok voltak. Ott Volt egy kistigris, természetesen mi nem nyúlhattunk hozzá, de úgy játszott mint egy cica. Labdázott, elbújtam a ketrec mögött, és kb játékos kicmacska módjára odavágtatott mindig. Ez bekábított állat nem csinálja.

És voltak ott öregek is. Söt az elpusztult állatoknak még sírmeléket is csináltak.

2015. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, a 4 es kicsit tuldramatizalta (igen, elolvastam amiket linkeltel :)) nem minden esetben allatkinzas..van tapasztalatom vadallatokkal otthon :) Igaz nem medve, hanem oz, ill. roka :)
2015. jún. 12. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!