Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Fekete párduc vétele?

Fekete párduc vétele?

Figyelt kérdés
Magyarországon van lehetőség arra hogy egy fekete párducot vegyek magamnak? Vagy ha itt nem lehet, akkor mely egyéb országokban lehetséges (UI.: az ára is érdekelne)
2015. aug. 7. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot maguktól találnak ki emberek?
2015. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Különleges engedély kell hozzá, megfelelő tartási körülmények, s teljes felelősség (ha más kiengedi, akkor is téged vonnak felelősségre).

Az engedélyhez szakirányú végzettség is kell.


Bár az állatfaj természetvédelmi státusza is számít.


Az ára, hát pár tíz millió, meg ugye amennyit havi szinten megeszik, és speciális orvos is kell hozzá.

2015. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én neked adom az enyémet ingyen, mert nem bírom már anyagilag az etetését, ha leírod, hol és hogyan tartanád, mit adnál neki naponta enni, hova vinnéd sétáltatni, na meg főleg aludhatna-e veled az ágyban, mert azt nagyon szereti. Ja, és a szüleid ugye veled jönnek, amikor elviszed a pórázon?
2015. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy párduc? Olyan mint a pink pamjerben? o.O Vagy küldenétek róla képet?Kissé összezavarodtam.:-(
2015. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem szep dolog, de en is megvalnek az enyemtol...kievett minket a vagyonunkbol :(
2015. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az enyém egyenesen Afrikából érkezett nagyon szeretem.Imádni való kis teremtés. :)

U.i.:Csak kölyköt vegyél,mert az könnyen hozzád szokik,a nagy nehezebben;és ha nincs hozzád szokva akkor lehet megkóstól reggelire és vacsira megesz ;)

2015. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És mellettetek alszik? o.O Wow
2015. aug. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megszelidítve vettétek őket?
2015. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem, találtam. Síelni voltam Ausztráliában és ott találtam egy gleccseren. Szegényt elhagyta az anyukája, így hazahoztam. Sajnos már nem tudom tovább tartani, a szomszéd farmon már elfogytak a pulykák, ezért gondoltam, hogy ingyen odaadom. Sajnos törzskönyve nincs, csak oltásija és útlevele van :)
2015. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én plüss boltban vettem 20e forintért. Aranyos, éjszaka velem alszik. <3
2015. aug. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!