Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tirolban újra láttak farkasoka...

Tirolban újra láttak farkasokat. Vélemény?

Figyelt kérdés
Most jelent meg a hír egy tirolban élő magyaroknak szóló újságban,hogy Thiersee mellet egy tanyáról rendszeresen tűntek el tyúkok, és bárányok. Először bizonytalan volt ugyan a dolog, de aztán találtak egy elhullott állatot a tanya melletti erdőben, aminek farkas harapással a nyakán. Az erdészet lezáratta a környék egy részét, és keresni kezdték az állatot. Aztán amikor egy turistacsoport is találkozott vele, az erdészek megállapították, hogy valószínüleg Németországból kóborolt el idáig. Azoknak, akik valami haszonállatot tartanak, azt mondták, hogyha észlelik a farkast, vagy látják, azonnal jelentsék. A turistáknak azt tanácsolták, hogy vigyázzanak, bár emberre nem veszélyes, és ha farkasra utaló nyomokat látnak, akkor értesítsék a hatóságot. Ehhez vélemény?

2016. máj. 4. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
örülök.
2016. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is örülök neki, de gondolom te lelőnéd mindet...
2017. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez egy cikkből kivágott részlet! A cikket nem én írtam. Elítélem a vadászatot, minden szempontból!
2017. szept. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!