Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit tegyek ha a kutyám álandóa...

Mit tegyek ha a kutyám álandóan bántja a cicust?

Figyelt kérdés
Néhány vettem a egy aranyos kisperzsát, de van egy kutyusom aki nagyon nem kedveli. :( Állandóan bántja szegény kutya a kiscicust. Múltkor úgy szedtem ki a kutya szájából. Már alig merem őket összeengedni mert félek, hogy egyszer a macskát már annyira bántani hogy feldobja a pacskert. A cicától nem szeretnék megválni, mert szeretem meg fizettem is érte és nem biztos hogy ugyanennyiért eltudnám adni. Mit tehetnék?? SOS!!!!!!!!!!!!

2016. okt. 1. 20:07
 1/8 A kérdező kommentje:
*néhány hete
2016. okt. 1. 20:08
 2/8 A kérdező kommentje:
*bántani foglya
2016. okt. 1. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Add el a macskát, szard le az anyagi veszteséget. Ha megölné a kutya, akkor még több pénzed bánná
2016. okt. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A kutyát nevelni, tiltani. Ha nem tudsz rájuk felügyelni, akkor egyelőre még különzárni őket arra az időre.
2016. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk, meg kéne őket mutatni egymásnak, hogy megszaglásszák egymást, (esetleg egymás cuccait, hogy megszokják a szagokat), meg ránevelni a kutyát, hogy nem bántjuk a cicát.
2016. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Erre akkor kellett volna gondolni, mielőtt megvetted volna a macskát.
2016. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett, megszokták már egymást?
2016. okt. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül eladtam a szomszédnak, mert a kutyám sajnos továbbra sem tudta elviselni. :(
2016. okt. 29. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!