Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan állatsimogatót, ahol nagyvadakat pl. oroszlánt, tigrist, stb. lehet simogatni?

Figyelt kérdés
Ideális lenne, ha Pestnél közelebb lenne. Nyilván nem ingyen.

2017. jan. 30. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Megnéztem az 5# linkelt videót..Hát megáll az eszem,olvasom,hogy lelőtték azt,amelyik megtámadta..

Hányok az emberektől..

Nincs ilyen simogató és remélem nem is leszek.Ezek vadállatok,nem az lenne a természetes,hogy babusgatjuk őket.

Nyilván ha olyan a foglalkozásod,hogy van módod kölyök állatokkal találkozni ,akkor lehetséges. De amúgy én úgy tudom nincsen rá lehetőség

2017. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
GYöngyösi állatkertben lehetett oroszlánt simogatni
2017. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Felnőtt állatokat veszélyes simogatni, akármennyire "szelídítettek" is


Kölyköt pedig nagyon stresszes a kicsik részéről - gondolj bele, ha híre megy hogy kisoroszlánt lehet simogatni, akkor nem csak egy-két látogató fog odaszállingózni, hanem egész tömegek országszerte.


Most képzeld el szegény kölyköt egy nagy tolakodó, visítozó tömeg előtt.


Szóval ha van szíved és érdekel, akkor ne akarj simogatni.

2017. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 bato.arpad válasza:
Okavango delta, szárazság idején :-)
2022. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!