Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az utolsó oroszlánok című...

Az utolsó oroszlánok című film vége felé miért hagyta hátra az oroszlánanya a kölykét, akinek eltört a hátgerince, de még tudott az első két lábán járni?

Figyelt kérdés
Már nem azért, de én még felneveltem volna, és nem hagyom a sorsára.

2017. márc. 3. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Oke, hogy te felnevelted volna. De te ember vagy. O allat.
2017. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Vajon miért? Biztosan nem azért, mert lassítja, és ezzel potenciális áldozatokká teszi őket.

Mellesleg a vadonban egy ilyen kölyök a másnapot sem éli meg, mert nem tud elmenekülni, stb.

2017. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz belőle teljes értékű, életképes egyed, a további nevelése csak lassítja az általuk élt, természetes életritmust.
2017. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen az állatvilág, kegyetlennek tűnik, de ha babusgatnák az életképtelen egyedeket, a saját fajuk kerülne a kihalás szélére.
2017. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tartalmilag ugyanazt válaszoltam, mint a többi! Akkor én miért lettem lepontozva?????
2017. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is le lettem. XD
2017. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha (neadjisten!!) a te gyerekednek törne el a hátgerince, te vennél neki egy kerekesszéket, aztán ha felnő tudna magának munkát találni (telefonos vagy számítógépes például, de vannak kerekesszékes sportok is pl. kosárlabda) és még családja is lehet.


Egy oroszlán viszont már nem tud így élni. Nem tudna vadászni, és nem, a falka nem látná el, hiszen ő nem tudna semmit tenni a közösségért. (a nőstények vadásznak, a hímek őrzik a területet és kölyköket nemzenek, ő egyiket se tudná csinálni) és előbb-utóbb elpusztulna.

Az anya tudja, hogy a kölykének nincs jövője, ezért hagyja el.

2017. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Ezt természetes, egy beteg kölyök csak hátráltatná. Az ember az egyetlen élőlény aki a természetes szelektációt szemközt köpve nevelgeti tovább a beteg utódját...Ha az emberek közül is kipotyognának a fogyatékosak (testi és szellemi egyaránt), betegek, sérültek akkor mindjárt kevesebben lennénk, persze a mai orvostudomány még a legelcseszettebb már szinte embernek sem mondható lényeket is próbálja életben tartani és a halálból rángatnak vissza embereket mintha nem lennénk épp elegen...
2017. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:
Lion-Taügetosz..........
2017. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!