Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Háziállatnak kenguru?

Háziállatnak kenguru?

Figyelt kérdés

Halihó!:D Igen jól olvastátok.Szeretnék egy kengurut, házziállatnak, nem azt a nagyot hanem nagyon kicsit.

Szerintetek lehet venni?

És mennyibe kerülhet egy?



2017. márc. 25. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:
2017. márc. 25. 20:24
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Legalább már ettől hülyébb nem leszel!
2017. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nagy ez a videó! :D A kérdésre válaszolva,valószínűleg Magyarországon illegális a tartása,úgy mint még pl. A majomé is. :D De hát sok sikert. :D
2017. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha szereted, nem tartod. Ha trófea kell, vegyél kerti szobrot.
2017. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2/4 bóknak veszem. :D 3/4 Köszönöm , megpróbálom xD 4/4 Gúnyolodás lvl101 Grat. :'DDD
2017. márc. 25. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, teljesen komolyan mondom, bárminemű gúny nélkül.
2017. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gomenászály xd
2017. márc. 25. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehm, a 4-esnek igazat adnék. Nem gúnyolódásból írta, de szerintem körülményes a tartásuk (még ha lenne pénz, engedély és állat(ok) is hozzá).

Szerintem nagyon sok a mozgás igényük.

De ha ezt így elhatároztad, szerintem néz jobban utána, ezzel foglalkozó oldalakon, és nem ilyen gyk szinten.

Nézd meg mi vonatkozna a tartási engedélyt illetően (veszélyes állatnak minősül-e, be lehet-e importálni, kell e hozzá valamilyen képesítés stb.)

Aztán ha esélyes keress a tartásával kapcsolatosan. Például milyen takarmány, mekkora és milyen minőségű hely kell neki, ezek kivitelezése is, hogy a havi tárca bírná-e.

Ha ez is meg van, akkor már csak tenyésztőket kéne keresned, már ha vannak. Elvégre szerintem veszélyeztetettek, vagy legalább sebezhetőek (igen, lusta vagyok ránézni a wikin), mint csak Ausztráliában előforduló erszényesek. Tehát, ha vannak is, szerintem borsos az áruk. Tehát ez is már a tárca kérdése.


Plussz, kb semmit nem tudok e tekintetben róluk, de szerintem legalább 2 egyed tartása lenne az ideális, ezt kalkuláld bele, amíg nem találsz erre vonatkozó információt.


Illegálisan, nem megfelelő körülmények között pedig semmi értelme megnyomorítani egy állatot, csak mert olyan jópofa.

2017. márc. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
44%

Lehet venni!

Szerintem jo otlet csak tudd gondozni!

En is tartok kengurut es nagyon jofjek!:)

2017. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont írni akartam, hogy bizony lehet venni. 70-100E
2017. ápr. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!