Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Sürgős! Mit csináljak egy...

Sürgős! Mit csináljak egy kisverébbel?

Figyelt kérdés

Be volt szorulva az ablak fölé a redőnyhöz. Meghallottam, ki kellett feszíteni egy deszkát hogy ki tudjuk szedni. El akartuk engedni de még nincs felnőve, nem tud repülni. Azt csinálta hogy elindult repülve és nekiment a falnak, leesett, stb. Nem képes életben maradni. Fészke sehol nem lehet a közelben.

Most be van téve egy dobozba, van levegője mert a teteje hálós, kapott enni (kicsit erőltetni kellett először, de már magától eszi amit berakok mellé a dobozba). Holnap veszek kutyakaját és azt áztatva adom majd neki. Az a terv hogy megnő és elengedem. Mit tegyek illetve mit ne tegyek?

Előre is köszi! Írok még infót ha szükséges!



2017. máj. 21. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon csipog és mászkál jobbra balra a dobozban, még evés után is.
2017. máj. 21. 13:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Ó te jó ég!!

Könnyek szöktek a szemembe amikor olvastam ,hisz nekem is volt egy hasonlo esetem....

Kiesett a fészkéből egy kis fióka, szinte még kopasz volt,de olyan magasan volt a fészek jigy nem értük el.Nem hagyhattuk ott , hisz macska vagy vmi elcite volna.Azt írta az internet hogy főtt tojással etessük....

Próbáltunk nagyon vigyázni rá.Még a fresnapba is elmentünk,hoyg keressünk vmi neki valót.Sajnos nem sokáig élt ,de nagyon megszerettük.😢❤❤❤❤❤ .....

Egyébként hogy néz ki?Ha pont repülni tanult , akkor engedjétek,had próbálkozzon😊.

A milyénknek még tolla sem volt..

2017. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Mikor befogtuk szegényt akkor ilyen kis nyugis volt, ült a kézben és be is csukta a szemeit. Most már nagyon beszédes és ugrál a dobozban. Remélem reggelre erősebb lesz és el tudjuk engedni. Ha nem, akkor próbálunk segíteni rajta.

2017. máj. 21. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Az jó ha már csipog és ugrál, mászkál, kellene neki hagyni hogy gyakorolja a szárnyait, de nem jó ötlet szobában elengedni mert nekimegy egyből az ablaknak. Szerintem ha tud valamennyit repülni érdemes lenne jól megetetni megitatni és elengedni, a szülők a fészket elhagyott fiókákat is etetik még egy darabig. Ha vártok az elengedéssel jövő héten rossz időt mond már és nagyobb az esélye hogy elpusztul.

Etetni én a kiesett fiókákat mindig tojássárgájával és rovarokkal, kukacokkal etettem kb 2-óránként keveset, egyszerre nem szabad sokat adni nekik hiába kérik!

2017. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aszlan ***** válasza:
Ha eszik es iszik nincs baj.csak várni kel etetni itatani türelmesen mint egy babyt .mejd után el fog o repülni nyugi.
2017. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!