Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan Állatkert ahol kis tigirseket/kisoroszlánokat ölbe lehet venni, simogatni, fotózkodni velük?

Figyelt kérdés

Édesanyám nagy vágya hogy életében egyszer ölbe vegyen és megsimgathasson egy kistigrist vagy kisoroszlánt. Nem találtunk olyan állatkertet ahol ez lehetséges mert nem szeretik ha a látogatók ölbe veszik őket, nyomkorásszák ami teljesen érthető. Úgy tudom tavaly törvényt is hoztak ennek érdekében és sokszor már simogatóban sem lehet simogatni őket. A kérdést mégis feltettem hátha magánállatkertben vagy valahol az országban lenne rá esély. Tud valaki valamit javasolni?


Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 25. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ilyen, épp az általad említett törvény miatt.
2017. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

[link]


Talán itt.

Mikor Abonyba volt az állatkert, akkor lehetett simogatni is őket.

2017. okt. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Már náluk sem lehet!
2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sejtettem igen, jó lett volna ezt a vágyát teljesíteni de ez van sajnos.
2017. okt. 25. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Vigyétek ki Thaiföldre. Ott lehet.
2017. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére már nem lehet.
2017. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!