Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a legmérgesebb skorpió,...

Melyik a legmérgesebb skorpió, és pók?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 00:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a baraziliai párducpók annyira mérges hogy legalább 10 réteg üveggel védig a laboratóriumban ez a föld legmérgesebb pókja
2010. jún. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
10 réteg üveg? 9 rétegen még át tud csípni?:D
2010. jún. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bazz bocsi akkor valószínűleg van több fajtája is mert full ezt láttam az animal planeten és az nem így nézett ki kisebbb volt sokkal. de köszi a linket
2010. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy minnél kisebb a skorpió annál erősebb a mérge...tehááát :D A legkisebb skorpió és az a csirke evő pók xD
2010. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsika. A legmérgesebb pókfaj a világon a Syndey-tölcsérhálóspók, ami pár perc alatt kivégez egy embert. A skorpiónál pedig minél kisebb az OLLÓJA annál erősebb a mérge, mert a nagyollójú skorpiók inkább a szorítással ölik meg zsákmányukat és nem a mérgükkel.
2010. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az előttem lévő hozzászóló beszél jól;) Meg minek 10 réteg üveg? Hanyas üvegből? Gyémánt fogai vannak annak a póknak hogy annyi üveg kell?:D:D Elég kamu gyanús hogy üvegvágó pókok vannak. Mert akkor nekem is kell olyan pók azt hiszem hamar levágnának nekem terráriumokat.:)
2010. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azért védik 10 el met ha így biztosítható hogy ki ne szabaduljon mert nem lehet simánátrakni innen oda hanem egy zsiliprendszeres terrárium kell de mint mondtam párducpók valamely faja lehet ha meg mégse az akkor sajnos nem jutottunk előrébb
2010. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

HÁHÁHÁHÁHÁHÁ:DDDDD

Zsiliprendszer b.aszod. Bakker én madárpókokkal foglalkozom már vagy 5 éve és egy pókhoz se kellett zsiliprendszer sőt elég egy kb vajas doboz is nekik:D

2010. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Üdv! A legfrissebb kutatásokból kiderült, hogy az a legmérgesebb pók, amelyiket nem hagyják aludni :O
2010. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!