Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek Egy Jegesmedve...

Narutomadara kérdése:

Szerintetek Egy Jegesmedve vagy egy Szibériai tigris nyerne ha összetalálkoznának?

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 04:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nagyon=na a telóm kijavította
2018. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az álláspontod jó és meg is van indokolva. Azt elismerem hogy egy sima barna medvével elbánik a Szibériai tigris. De egy Kodiakal vagy egy jegessel már kérdéses jeges medve nagyon mozgékony és gyors egy csapással képes jégtáblákat kettéütni. Szerintem változó lenne a küzdelem kimenetele mindkét állat egy csúcsragadozó.
2018. jún. 17. 18:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Utána olvastam jobban és a szibériai tigris csak a fiatal és beteg nácikat eszi meg úgyhogy nincs esélye egy kifejlett medve ellen(én vagyok az a válaszoló aki azt mondta ,hogy a tigris nyer mert izmosabb de valójában a medve annak is utána néztem)
2018. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Náci= maci kijavította a teló xD
2018. júl. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.... a szibériai nem biztos ,hogy kinyírna egy medvét de egy oroszlán tuti
2018. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mármint az oroszlán öli meg a medvét
2018. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 MSmester111 válasza:
Simán találkozhatnának! Szinte mindegyik állatkertben van mindkettőből. Emberi hanyagság, egy földrengés és tadaááám: már mindkettő kint kószál az udvaron.
2018. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

tigris hátránya: Súlyosabb, nem olyan nagy és terjedelmes, mint a legnagyobb medvék, a bőr nem olyan vastag, mint a medve, és az alacsony állóképesség. Jegesmedve A legnagyobb földterület emlős ragadozója, annyira hatalmas és nagyon terjedelmes fizikai felépítésű, nagyon vastag, zsíros bőrréteggel, amelyet a legtöbb területen nehéz behatolni, nagyon nehéz testtömeg, nagyon erős és nagy mancsok és magas állóképesség. Ha a kettő a halál elleni küzdelemben fog részt venni, ahol sem a visszavonulás, sem a medve nem engedheti meg magának a medve.


Ha az elején bokszmeccs volt, úgy tűnhet, hogy a tigris egynél több pontot ér el, ha több ütést ér el, és könnyebben kifosztja a nehezebb ellenfelet. Bár ez jelentéktelennek bizonyul a medvék vastag, szigetelt szőrme ellen, amely az ütközés nagy részét abba a pontig fog elnyelni, ahol alig észrevehető.


Amint fentebb említettem, a tigrisek hirtelen gyors és energikus történeteiről ismertek, de ez csak átmeneti jellegű, és gyorsan felrobbannak, míg a medvék az állóképességükről és kitartásukról ismertek.


A harc vége felé észrevettük, hogy a csata a medve javára fordul, mivel a macska fáradtságot és fáradtságot mutat. Ez az, amikor több a medvék csontja, a jégtörés fúj. Ha a medve a tigrisek egyikén fekszik, akkor a mellény vagy a test megrázza a nagy macskát. A medve ezután befejezheti a harcot egy koponya zúzással.


A medve néhány karcolással elhagyja az arénát.

2019. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
# 18/18 Én írtam google fordítóval! Remélem érthető! :)
2019. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!