Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mijen vegzetseg kell egy...

Mijen vegzetseg kell egy nagymacska termeszetfilmesnek? Oroszlanokal szeretnek majd foglalkozni 17 eves vagyok

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom angol tudás minimum,de azt addig hanyagold amíg a magyar sem megy..
2018. jún. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
szerintem semmilyen, csak jól kell tudni természetfotózni. én azt kezdeném kitanulni a helyedben. ahhoz nem kell semmi csak rengeteg türelem.
2018. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Fotográfia

És adom az első válaszolót :D

2018. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
afrikaba szeretnek
2018. jún. 15. 12:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

nyilván afrikában, mivel máshol nem élnek nagymacskák, de attól még el kell kezdeni valahol. nem úgy lesz a természetfilmes hogy elmegy afrikába a kezében egy kamerával :)) ahhoz előbb le kell tenni valamit az asztalra.


tessék, itt egy cikk a témában, ez megvilágítja mivel jár az ilyen munka.


[link]


amúgy ha van pénzed akkor tényleg semmi nem kell hozzá csak repjegy, szállás, kamera, és már mehetsz is.

2018. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ha növelni akarod az esélyeid akkor nem árt biológia szakot tanulni egyetemen, majd zoológia mesterképzést és egyetemi ösztöndíjjal kimenni kutatni az oroszlánokat. ennél már csak akkor van nagyobb esélyed ha nem magyar hanem valami jobb külföldi egyetemre mész és ott tanulsz majd / onnan kapsz ösztöndíjat.
2018. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos nyilván Afrikában szeretnél oroszlánokat filmezni, máshol nemigen tudsz, hacsak nem állatkertben. Formális képzésre nincs szükséged, autodidakta módon is meg lehet tanulni, de ha hivatásos akarsz lenni akkor egy operatőr-képzés azért a minimum.
2018. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt
2018. jún. 15. 12:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pėnz kell. Sok sok pėnz, ha csak random akarod.

Vagy egy komoly lap vagy filmes csapat tagja lenni aki a termėszet fotózásával vagy filmezėsėvel foglalkozik.

2018. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
aha ertem köszönöm mindenkinek a valaszat
2018. jún. 15. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!