Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek hova érdemesebb...

Szerintetek hova érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Veresegyházi Medveotthon (azt hallottam ,hogy ott lehet farkasokat simogatni és medvét etetni de kevés az állat) vagy a Fővárosi Állat- és Növénykert?(ott meg az a baj ,hogy már nincs farkas de viszont sok az állat )

2018. aug. 22. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
esetleg még a 3.:Budakeszi Vadaspark
2018. aug. 22. 12:07
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Macipark és a Budapesti állatkert megvolt. Ha választani kellene, akkor Macipark :)

Ugyan nekem a farkasok a kedvenceim, és ezért.

A vadasparkba mi is most készülünk.


Ja és az állatkert elég drága..

2018. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A farkas simogatáshoz örökbe kell fogadni vagy bárki simizhatja?
2018. aug. 22. 12:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet farkast simogatni.
2018. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos farkast nem lehet ott sem simogatni mindig. Predator program keretében lehet őket látni a bemutatón.
2018. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veresi vagyok, a medveotthonban biztos nem simogathatsz farkast, vadállatokról van szó. Régen volt valami program, hogy egy-két embert beengedtek idomított kölykök közé, nem tudom most van e ilyen. Medvét etetni nem tudom, hogy gondoltad, kézből talán? De lehet, hogy tudsz venni ott valamit, amit dobálhatsz a kerítésen belülre. Mosómedve, medve, farkas, madarak vannak, ez az össz. Én az állatkertet mondanám, több az érdekesség. A Medveotthon meg nyugisabb.
2018. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A medvéket lehet etetni mézzel (ott találsz hozzá fakanalat).
2018. aug. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!