Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A Veresegyházi Medveotthonban...

A Veresegyházi Medveotthonban örökbe kell fogadni a farkast, hogy simogathassam?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és időpont kell?
2018. aug. 22. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Látogatónak nem lehet bemenni a farkasokhoz. Régebben voltak kézzel nevelt kölykök, azokhoz néha beengedtek pár embert, de úgy tudom most nincsenek kicsik. A nagy farkasok közül meg akiket kézzel neveltek fel akármennyire is tűnnek szelídnek, idegen emberek nem fogdoshatják csak úgy.
2018. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak bemutató van. Én is érdeklődtem. Régen volt lehetőség pár embernek bemenni.
2018. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itthon törvény tiltja a fogságban élő vadállatok simogatását.
2018. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tiltás jogszabályi alapja a veszélyes állatfajokról és egyedeik tartásának szabályairól szóló 85/2015. (XII. 17.) FM rendelet 27. § (4) bek., mely az állatkert és az állatotthon létesítésének, működésének és fenntartásának részletes szabályairól szóló 3/2001. (II. 23.) KöM-FVM-NKÖM-BM együttes rendelet 9/A. §-át helyezi hatályba:


„Állatkertben létesített állatsimogatóban kizárólag háziasított fajok, illetve olyan fajok egyedei helyezhetőek el, amelyek számára nem jelent fizikai és pszichikai megterhelést az emberekkel való napi érintkezés. Állatsimogatóban veszélyes állat, illetve nem ivarérett, a szülőállattól elválasztott egyed nem helyezhető el.”

2018. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Miért akarja mindenki simogatni az állatokat???

Értem én hogy van néhány cuki/aranyos/jópofa állat, de miért kell megsimogatni?

(Monk, a fúgos nyomozó is megfogdosott minden oszlopot, de neki volt erről papírja :D)

2018. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!