Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen eszközzel próbálnál...

Milyen eszközzel próbálnál védekezni, ha megtámadna egy jól megtermett barnamedve?

Figyelt kérdés

Az alábbi eszközök, tárgyak közül. Nem cél megölni az állatot mindenáron, elég elriasztani is.

-balta

-vasvilla

-vasrúd

-szamurájkard

-láncfűrész

-halászháló

-megafon

-1 kg hús

-paprikaspray



2018. okt. 21. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Láncfűrész.
2018. okt. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szintén láncfűrész. :D

Paprikaspray meg megafon még egy magabisztosabb kutyát se ilyeszt el/állít meg minden esetben.

2018. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én inkább lefutnám azt a balfact aki enyire fel van pakolva áruval
2018. okt. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jehovás hittérítőket, azoktól a medve is fél.
2018. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szamurájkard,ha jól tudnék kardozni.De szerintem a láncfűrészt választanám.(Szerintem az 1kg hús nem jó,mert egy medvének nem egy kell hanem több,főleg ha ott vagyok,mert az biztos,hogy több vagyok,mint 1kg):D
2018. okt. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
márványospoloska
2018. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Semmivel, mert egy medve nem fog megtámadni, ha nem ingerled! Azt nem mondom, hogy bárki közel mehet hozzá, de aki ismeri a medvéket, az oda tud menni, és megsimogatni, hogy a medve nem fogja megtámadni. 8 év után tértem mentem haza Romániába, első utam az erdőbe vezetett, ahol a Franc nevű medve ennyi év után is megismert, és elindult felém.
2018. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A medve fél a rémHírtv-től is és utálja a sorosozós kormánypropagandát. Hát még azt amikor azt hazudják hogy ki kell lőni őket !
2019. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 ne haragudj, de hogy a p*c$ába jön ide a politika? Legalább egy ilyen teljesen független témában hanyagoljuk. Ha a medve éhes, tök mindegy, hogy kire szavazol, mert többet az életbe nem mész szavazni.... És akkor sem fogja meggondolni magát, ha megmondod neki, hogy te az ő jogaiért kűzdesz, és nem akarod kilőni őt.
2021. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!