Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik-e rám...

Jogosan haragszik-e rám anyósom, ha idegességemben hangosan adtam tudtára férjemnek, mennyire nem tetszik, hogy előző este jó heccnek gondolták összeköpködni a kocsinkat szőlőmagokkal meg héjjakkal?

Figyelt kérdés
Nem használtam csúnya szavakat, de kérdőre vontam.

2019. szept. 15. 11:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
Eleve hogy kerül oda anyósod, mikor a férjeddel van konfliktusod :)
2019. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
Azonnal válj el! Halál a szőlőmag köpködőkre!
2019. szept. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó :DDDD
2019. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%
A férjed bohóckodott a gyerekeddel. Oké, nem kellett volna összeköpködniük az autót. Neked meg nem kellett volna ordítanod velük, pláne más házában, vagy más előtt. Szólni kellett volna: ha bohóckodtatok, akkor most takarítsatok. Ennyi. Esetleg megkérdezni a férjedet, hogy úgy gondolja, jó példát mutat-e a gyereketeknek, jópofa dolog-e szerinte autókat köpködni, meg úgy általában gusztustalanodni... És poén lesz-e majd ha a szomszéd jön azzal hogy a gyerek összeköpködte a kocsiját. De semmiképpen nem kell más előtt kérdőre vonni, és ezzel megalázni. Simán a kezükbe nyomni a szivacsot, tisztítószert, és mosolyogva közölni hogy ha a nagyfiúk köpködni tudtak, akkor autót mosni is tudjanak. Legközelebb meggondolnák van-e kedvük felesleges munkát végezni. A kiabálás, veszekedés úgyis csak dachoz vezet, nem megoldás semmire. Te meg kérdező ne kapd fel a vizet piti hülyeségeken. Kiabálás helyett mindig hozasd rendbe velük amit elcsesztek, hamar leszoknak arról hogy kárt csináljanak.
2019. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

Mit van ugy mindenki elszallva? Nem oltek meg senkit.

Szepen is lehet kozolni dolgokat, nem kell uvoltozni. Attol jobban megy majd a takaritas, ha uvoltve szolsz rajuk? Nem!

2019. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
63%
Kit érdekel az anyós? Szard le a véleményét...
2019. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
22%
Az első adandó alkalommal visszaadnám a kölcsönt. Amint okot adsz rá, ott helyben leüvőltöm a fejed. Mindegy hol vagyunk. Hidd el lesz rá alkalom. Nem négyszemközt..
2019. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%

Én bemennék a szobájukba mikor nincsennek ott és szotyi maradékot szórnék a ruháikra, fikával megkenném a tévét.

Ha ilyen a humorérzékük, ezt biztos értékelnék!


Vagy raknék egy téglát az ágy közepére, és a függönnyel törölném ki a s3ggem.

2019. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem jogosan haraxik anyósod. AMúgy anyósodnak semmi köze hozzá
2019. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jogosan, hiszen tobb, mint valoszinu, hogy o volt az ertelmi szerozje ennek a celzo(kopo) versenynek. Lehet, annak idejen is igy szorakoztak. Szerintem te is vegyel reszt ebben a mokas kalandban. Persze csak akkor, ha anyosnak is van autoja. Viccet felreteve, az on kedves ferje kemenyen a pohar fenekere nezett, de on ekkor hol volt?
2019. nov. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!