Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha apósommal 10 év alatt is...

Ha apósommal 10 év alatt is csak alkalmakkor találkoztunk (szülinapok, karácsony) akkor a gyerekünk születése után is így marad?

Figyelt kérdés
Vagy elképzelhető, hogy gyakrabban találkozunk majd a baba miatt? Nem kedveljük egymást túlzottan, de az unokát várja.

2019. nov. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg többet fogtok igen.
2019. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül.
2019. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak Rajtad mulik, figyelni kell ,hogy ugy rendezd a sorokat: ne deruljon ki hogy CSAk rajtad mulik. Szereted,tiszteled a parod tudom. De ha nem akarod,hogy a gyereked gyakran lassa,nem fogja. Ennyire egyszeru. Nem nem a tobbi tarsadalmi kifogas tarsadalmi elvaras amit NEM kell kovetni ha nem ugy tartja kedved!!!! :)
2019. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Utolso vagyok: ugyertem hogy nem a parod hanem a tobbi ember ha nem akarod NEM latjak gyakran. Akarmennyire hihetetlen Kizarolag Rajtad mulik! Van beleszolasa parodnak igen,de ha te nem akarod apost nagyon beavatni a gyerek eletebe, barki kapalozhat.. a tobbi tarsadalmi elvarasok miatti kifogas!
2019. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyosomekkal en sem vagyok tul joba,az unoka ota tobbet talalkozunk,nyilvan nem fosztom meg toluk
2019. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha anyósról lenne szó, akkor azt mondtam volna, hogy igen. De mivel apósodról van szó, így azt mondom nem biztos. Ez nagyon függ az adott férfitól. Amíg meg nem születik, addig persze lelkes, nagyon várja az unokát, de amint megszületik és a baba állandóan sír, aztán elkezd mászni, rámolni, totyogni, dackorszakba lép, stb el is felejti, hogy van unokája, mert rájön, hogy nem csak habos-babos jajj de cuki az egész, hanem bizony kemény munka is van vele, türelem is kell hozzá, néha nagyon idegesítő, rájön, hogy ezt már ő végig csinálta 1x, 2x sokszor, és ő ehhez már túl öreg, egyből redukálódni fog a látogatás száma.


Persze megveszi neki a távirányítós autót karácsonyra, mert jó érzéssel tölti el, hogy örömet okozhat neki, és foglalkozik is vele arra a kötelező 1 órára amíg nem okoz sok gondot a gyerek, és jól eljátszik vele, de aztán mikor belekezd a hisztibe, mert fáradt, vagy nem kap csokit, akkor szívesen vonul félre a következő fél évre, csak mert megteheti és jól esik neki a nyugalom.


Legalábbis nálunk így volt, mindkét nagypapával (nem csak apósom, az én apám is ilyen)

2019. nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam példáját tudom elmondani, mi a mostohalányommal nem bírjuk egymást (így alakult az évek során). Mióta megvannak a gyerekei, azóta is kb. egy évben egyszer találkozunk, úgy, mint előtte is. Nem hozott változást. Mondjuk engem a habos-cuki kisbabakorból tudatosan kihagyott (gondolom, kibaxásból), most már tolná rám a 3 és 4 éves majmait, de nem vagyok vevő rá, ha eddig sem voltam jó, és eddig sem voltam beavatva.

Szóval szerintem kérdező, a köztetek (após és Te közted) levő viszony fogja meghatározni nagy részben.

2019. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat: még kevesebbet találkozunk. Idegesítik a gyerekek, nem tud velük mit kezdeni. A gyerekek is nézik őt, kicsoda. Hiába mondjuk neki, hogy az a papa. Volt, amikor megkérdezték tőle, hogy miért nem jön sűrűbben? Csak köhintett párat és másról kezdett beszélni.
2019. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!