Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogos a ferjem...

Anika2225 kérdése:

Szerintetek jogos a ferjem elvarasa?

Figyelt kérdés
A ferjem szuleivel nem jo a kapcsolatunk.Mivel lesz a kozos szulinapunk amit nem sokara tartunk a ferjem elvarna hogy a szulei is itt legyenek viszont nekem kellemetlen ez az egesz mivel en nem vagyok joban veluk s ok se velem.Jopofizni meg nincs kedvem.De a parom elvarna hogy tegyrk ugy mintha minden rendben lenne mikor meg tartottam a kapcsolatot veluk de nem erti meg hogy ez mar nem lesz olyan mint regen
2019. nov. 29. 03:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
27%

A férjed kívánsága teljesül, ha együtt ünnepeltek, elvégre az ő szülinapja.

És hol van a te kívánságod, a te szülinapod???


Boldog születésnapot neked, a férjed meg szabaduljon meg nagyfokú önzésétől!

2019. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%
Lehet önző dolog,de ha nekem is akkor van a szülinapom,az enyémet miért legyek feszült? Én külőn tartanám így. Vagy egyidőben,de máshol,vagy két hétvégét rááldoznék,és a sajátján mindenki azzal lenne akivel akarna.
2019. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
62%

Szereted a férjedet? Ha igen, akkor megteszed ezt a kedvéért.

Nem azt kívánja, hogy minden nap ugráld körül anyósodat, apósodat. Azt kívánja, hogy az év 3-4 napján (szül.nap, névnap, karácsony, húsvét) bírd ki őket néhány órán keresztül. Gondolom, amikor az ő szüleinek a névnapja, szülinapja van, te úgysem mész hozzájuk köszönteni.


Ha ennyit nem teszel meg a férjed kedvéért, akkor nem is szereted. Ez a véleményem.


Persze árnyaltabban látnánk a kérdést, ha leírnád, miért nem vagytok jóban. Ha pl. azért rossz a viszony, mert a háziasszonyi mivoltodat érintő dologra tettek megjegyzést (pl. a főztödre, vagy hogy nincs eléggé rend, tisztaság), akkor nyilván a férjednek meg kell velük beszélnie, hogy viselkedjenek normálisan, különben ő fogja kizavarni őket a lakásból.

2019. nov. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%

12-esre:

Igen, azt én is el tudnám fogadni kompromisszumnak, hogy az ő szülinapját másik napon tartjuk, és akkor csakis azok lesznek itt, akiket ő akar. Még akkor is, ha nekem pont ők nem szimpatikusak.

2019. nov. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk ha egyszerre lenne a szülinapunk ilyen helyzetben akkor elmennénk 2en megünnepelni aztán máskor meg hivja at a szüleit csinálnák nekik kaját én meg elmennék az én szüleimhez pl.

Elég lesz akkor elviselni az anyját ha lesz majd unoka.

2019. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
52%

15# vagyok.

Én sem birom párom anyját de ezt tudja is nem is vár el semmit. Néha megkérdezi nem e átjöhetne az anyja kicsit unokázni de csak ha nem zavar. Ha azt mondanám most ne abbol se lenne patária itthon.

Néha elhozom anyosom mikor jobb kedvem van játszik a gyerekkel pár órát és hazaviszem egy időre legalább nyugtom van tőle és igy akkor jött mikor én "akartam"

2019. nov. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, ennyit kibírsz. Képzeld el, ha téged nem látogatnának meg a szüleid a születésnapodon! Nem kell külön tartani és több délutánt feláldozni, ha nem vagytok kicsinyesek. Párodat vond be az előkészületekbe. Segítsen sütni-főzni és máris jobb hangulatban fogjátok várni a vendégeket.
2019. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%

Ezek a kérdések és a mögöttük megbújó problémák a családterapeuták állatorvosi lovai.

A hajthatatlanság, a megoldatlan házastársi gondok, a passzív-agresszív viselkedésmód, a szeretet teljes hiánya, a diszfunkcionális házasságok inkompatibilis emberek között és a kompromisszumképtelenség.

Ékes példái a kizárólag anyagi alapokon és érdekeken nyugvó párkapcsolatoknak, ahol semmiről nem lehet beszélni és semmit nem lehet megoldani.

Maga a földi pokol.

2019. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Azert nem vagyunk joban mert anyosom az en gyermeken es a ferjen elozo kapcsolatabol szuletett lanyaval kapcsolatban kulombsegeket tesz az mindig ott lehet vigyaz ra a fiam mar nem es en nekem ez feltunt es szoltam neki hogy ennek mi az oka de szep hangnemben nem.kiabaltam se semmi es anyosom ezen felpukkadt es azota nem ekresi a tarsasagom en sem az ovet
2019. nov. 29. 12:53
 20/33 anonim ***** válasza:
59%

Oh, ismerős szitu.... kitartást kívánok! (Lehet, hogy jobb lenne külön ünnepelni, a gyerek kényes téma egy anyának, tudom mert benne vagyok.)

1-es voltam.

2019. nov. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!