Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kórházban éjjel elhunyt a...

4dim kérdése:

Kórházban éjjel elhunyt a férjem. Elszállitás előtt reggel megnézhettem. A feje felett össze volt kötözve a csuklójánál a két keze.3hónapja bánt, mi lehet a kéz összekötés oka? Sem a kórház, sem az elszállítók nem adtak választ.

Figyelt kérdés
Éjjel megállt a szive. Rák, tüdő áttét miatt.Az orvos szerint nem volt semmi _alarmírozó_ előjel.

2019. aug. 25. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu a kérdés: 1:zavart volt, ki akart szedni branült stb és emiatt lekötötték.

2: a megadott betegségei miatt lehetett nehézlégzés és a felemelt kar nagyobb teret engedett a légzőmozgásoknak.


3:egy érzéketlen kretén dolgozott az osztályon,aki így bánt vele.


Megjegyzem,az első 2 pont is súlyos szakmaiatlanság és embertelenség. Sajnos Magyarországon az eü dolgozók nagy része egy tuskó (én is eüs vagyok,így azt is láttam,amit mások nem). Lekötözés, stb. Érdekes, külföldön is van zavart stb beteg, mégsem kötözi le őket senki sem. Menne is a börtönbe azonnal.


Sajnálom a férjed. Én akkor is bemennék és kideríteném.

2019. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Nem volt kicsit sem zavart, nem tudom aludt e éjjel mikor megállt a szive. Délután, bár gyenge volt, kiült a folyosói padra a látogatás alatt a Szt János khban. A boncoló orvos azt mondta, hogy ha túl merev egy végtag, akkor nem erőltetik, úgy hagyják.
2019. aug. 25. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!