Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szolnatok hozza ha a...

Ti mit szolnatok hozza ha a tavolabb elö anyos, apos egyre többet jarna hozzatok?

Figyelt kérdés

Anyos,apos nemsokara nyugdijas lesz

Mar most mondogatjak hogy többet akarnak jönni,hiszen ràernek majd.

Amitöl kifeküdtem;Apos kivágja a fákat,hogy még metszeni se kelljen inkább jönnek hozzánk.

1-2 havonta 1-2 hetekre ideköltöznenek

Eddig evente 2szer hosszuhetvegere jöttek.

Raadasul annyira lustak hogy 1 tejert sem tudod elküldeni öket a boltba.

Zavar mert azt hiszik h a mi dolgunk öket boldogga tenni.A fiuktol varjak el hogy tegyen meg mindent az ö kenyelmükert.

Allandoan kitalalnak valamit ami nekik jo es a nemleges valaszt nem fogadjak el.Lelkiismeret furdalast keltenek hogy elerjek a celjukat.

Hat nem tudom....

mar most gyomoridegem van ettöl


2019. dec. 4. 11:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
1-2 havonta ki lehet bírni egy-egy hosszabb hétvégét a párod és a békesség kedvéért, de a 2 hetet már sokallom, még ha én lennék a vendég akkor is.
2019. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
79%
Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket. Kinyitod a szád, és közlöd: nem!
2019. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
27%

Mekkora a távolság?

Szükségszerű, hogy ott aludjanak?

2019. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

Mit szól hozzá a párod? Mert elvégre az ö szülei.


Egyébként én kapásból tisztáznám, hogy esetleg egy-egy napos látogatás belefér havonta, de hét hetes ottlakás nem.

2019. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
80%
Vágja ki a fákat, ha akarja. Az o dolga. Nyugodtan mondhatod, ha legközelebb felmerül a kérdés, hogy nektek továbbra is évére kétszer van van időtök rájuk egy egy hosszú hétvégére.
2019. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

Próbáld úgy alakítani a dolgokat, hogy maguktól változzon a véleményük és ne akarjanak jönni. Egy ismerősöm elérte ezt azzal, hogy ahogy megérkeztek, egyből munkába állította őket, felsorolta, mi mindent kell megcsinálniuk. Kísérjék a gyerekeket suliba, menjenek értük, menjenek piacra, mert ugye te dolgozol menjenek ide-oda, fessék le a kerítést, vagy minden mást csináljanak, amit rájuk lehet bízni.

Mondd, hogy mi mindenért örülsz nekik, nem kell ezeket nektek csinálnotok ezután. Mondd ezt ki nyiltan, hangosan.

Lusták? Annál jobb! Annál gyorsabban húznak haza.

2019. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Panelban elunk szoval nem sok melo lenne

es mint irtam meg tejert sem lehet oket elkuldeni mert kifogasokat keresnek es elerik azt h a ferjem menjen,persze ilyenkor gyorsan ok is mennek,igy szepen megoldva van a segguk.

2019. dec. 4. 12:30
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok?
2019. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
28
2019. dec. 4. 12:37
 10/41 A kérdező kommentje:

En megmondanam neki de a ferjem fel a reakciojuktol.

Meg kb letojnak mit akarunk,volt mar h varatlanul beallitottak holott mondtuk h nekunk nem alkalmas a dolog foleg nem az ott alvas.

De ha egyszer ottvannak a ferjem szerint mit csinaljon

Vannak ilyen huzasaik,mint mondtam nem fogadjak el a nemleges valaszt manipulalnak sajnaltatjak magukat amit en atlatok.

Sajnos sok a vita miattuk

2019. dec. 4. 12:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!