Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Ti mit szólnátok hozzá, ha a férjetek azt mondaná, hogy az anyja, apja és a nagyanyja ugyanolyan helyen áll nála, mint ti meg a kislányotok?

Figyelt kérdés

Ha van valami, őket helyezi előtérbe. Nekünk sokszor nemet mond dolgokra, itthagy a házimunka vagy az ebéd közepén hétvégén is, ha szólnak neki, és szalad oda.

Szerintetek ez normális, hogy a szűk kis családunkba őket is belehelyezi, sőt, semmivel nem jelentünk többet neki, mint az anyja pl?


2014. nov. 6. 09:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha ugyanolyan helyen állna az ok.

De a leírásodból az tűnik, hogy ők előrébbvalók, ez nem ok.

2014. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
felnőtt lesz a kislányod ... mit szólnál hozzá, ha téged a sor végére rakna a párjával és gyerekével szemben?
2014. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Hogy a ferjed nem felnott ferfi.

Egy felnott ferfinek sajat csaladja van es ez az elso neki.

A felesege szovetsegese egy eletre masik fele es jobban szereti ot mint sajat magat.

Ez a normalis dolog.

2014. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Ha ugyanolyan helyen az teljesen oké


(Úgyis mások az érzések, mint pl két gyerek esetén de ugyanolyan mértékű)


De ha őket helyezi előtérbe, az nem, nem normalis

2014. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, de nekem elég nagy a családom, és ott mindenki éli a saját életét, és a gyerekei, felesége, férje az első.

Nálunk nem így van. Sőt a mamma a bizalmasa a férjemnek, velem beszél meg mindent, sokszor én csak utólag értesülök dolgokról.....

2014. nov. 6. 09:33
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Az én párom is ilyen , neki már csak a nővére él meg annak a fia . Nem foglalkozik vele a testvére , de mégis isteníti . És elém rakja őket a fontossági sorrendben pedig 100x többet tett érte a mi családunk . Hát nem esik jól. De nem tudsz mit csinálni ez ellen sajnos :(
2014. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem felnőtt emberhez, férjhez, apához méltó viselkedés. Szeresse, és támogassa a szüleit, de ne a családja rovására. Pofámon nem lenne bőr egyébként ezt várni a fiamtól. Ha hívom, hogy jöjjenek el, akkor azt is megkérdezem, ők nem terveztek e mást. "Otthagy az ebéd közepén..." Abban az esetben elfogadható, ha baj van, és sürgősen mennie kell. Egyébként nem.
2014. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Kettes:

szerintem normális dolog lesz, ha felnő a gyerekem és lesz párja, hogy az lesz az első onnantól az életében és nem én.

Én nem fogok senkire rátelepedni, nem leszek teher senkinek.

Nem fogom a gyerekemet este 11-kor magamhoz átrángatni mert épp olyanom van...egy kis hülye ürüggyel........

2014. nov. 6. 09:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám ezt elfogadni. Az én férjemnek is fontosak a szülei, tesója, de soha nem helyezi elénk. Soha nem állna fel az ebédlőasztaltól, vagy áldozna be közös időt, és hagyna ott minket (max. vinne magával, ha fontos menni). Ezt kérnem vagy mondanom sem kell neki, ez alap dolog. Ha akkora a gond, akkor meg természetes, hogy megy, én is mennék a szüleimhez, ha pl. rosszul lesz valamelyik, egyértelmű, de csak úgy nem.
2014. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A " nem tudsz ellene semmit tenni" kicsit erős.

Mitől istenibb vagy több az az ember,hogy te boldogtalanul éld le az egy szem életed miatta? ...

2014. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!