Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Köteles vagyok e nagyműtét...

Köteles vagyok e nagyműtét után ellátni az apóst mikor van egy lánya meg két fia?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez annyira sok információ, hogy érdemben nem lehet válaszolni.
2019. dec. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

Milyen érdekes, hogy férfiak sosem ápolják az anyósukat, apósukat. Néha utálok nő lenni.


Nem, kérdező, nem vagy köteles ápolni, ha csak egy gyereke lenne, akkor sem. A gyerek adja vissza a gondoskodást, amit kapott, nem a gyerek párja.

2019. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagy köteles akkor sem ha veled minden rendben. Nem tudom ki az a paraszt, aki elvárná ezt tőled miközben te is lábadozol, de ha a férjed, akkor gratulálok, csodás példányt fogtál ki. Ha meg a testvérek, de a férjed nem küldi el őket a fenébe, akkor megint csak a férjeddel van a gond.
2019. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Én biztos nem ápolnám. Nem jó a viszonyunk alapból, mindig bunkók voltak velem..

meg amúgyse az én rokonom. Ápolják a gyerekei!

2019. dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Akik szerint "örökség".


Na,ez nagyon ritka,hogy valaki a gyerekeit kitagadja az örökségből vagy az egyik javára kedvez a többi kárára.


A legtöbb szülő akkor sem teszi meg ezt,ha valóban csak az egyik gyerek foglalkozik vele a többi nem.


Általában úgy szokott lenni,hogy mikor meghalnak a szülők,akkor mindenki elmondja szóbeli dicséretként,hogy "jaj,te mennyit megtettél a szüleidért,bezzeg ez meg ez"

És azok is ugyanúgy örökölnek.


Ha pedig a segítőkész gyerekre hagynak mindent,és elfogadja,akkor a többi kiátkozza őt,hogy "elvetted az örökségüket".



Hogy a kérdésre válaszoljak,nem!

Viszont jogod sincs megmondani,hogy ki ápolja.

Erőszakkal nem lehet elérni amúgy sem semmit.

2019. dec. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem. Sosem tekintett engem családtagnak. Évi 3x találkozunk, szinte nem is ismerem.
2019. dec. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Itt mindenki az örökségről beszél, holott, ha jól veszem ki, akkor az apósod még a föld fölött van. Tehát él.

Nem vagy köteles ápolni, de létezik még azért az, hogy jóindulat.

Természetesen azt nem tudhatom, hogy milyen viszonyban vagy vele, meg egyáltalán lenne-e időd rá. Egy kicsit bővebben is írhattál volna erről, ha érdemi választ szeretnél kapni.

2019. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 De La Cruse ***** válasza:

Amennyit az egészséged enged tedd meg.

Belegebedni nem kell de ahol szükség van ott tedd a dolgodat.

Viszont a gyerekeinek is fel kell vállalnia a magukét.

Ha nem teszed nem leszel népszerű nála de öröklésnél talán rátok hagyja a dolog nagyobb részét.

Láttam már nagycsaládban olyant, hogy az apa a kedvenc fiára hagyott mindent a többiek meg csak pár dolgot kaphattak.

De halálakor azok ápolták akikre a házat hagyta.

2019. dec. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pethő Emil válasza:

egy román vagy ukrán ápolónő (feketén) kb. havi 250 - 400 ezer forint ottlakással.

a 24 órás ápolás nem olcsó - ha valaki nem kötelezett az ápolásra ennyit minden további nélkül kalkulálhat, és a rokonok ezt dalolva fizethetik (összedobhatják) így aztán senkinek nem kell hálálkodni a másiknak

2020. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!