Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A ti anyósotok szokott rivaliz...

A ti anyósotok szokott rivalizálni veletek?

Figyelt kérdés
Például hogy jobban főz vagy ilyesmi. Az én anyósom az utóbbi időben még a sütimet se kóstolja meg ha ott vagyunk náluk vendégségben és viszek valamilyen süteményt. Inkább csak a saját sütijéből eszeget. Pedig tényleg finomakat sütök, még a párja is dicsérte nem egy alkalommal.
2020. jan. 2. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem is ismerem az anyósomat, így nem tud velem rivalizálni.
2020. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartom vele a kapcsolatot.
2020. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

próbált de a szex miatt nem jött össze :DDD

mondtam neki h bocsi de én többet adok a pasinak mint te tudnál - rájött h nem érdemes csak maga alatt vágja a fát !

2020. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Hirtelen azt hittem én írtam ki a kérdést :D


Dettó, nem eszik a sütimből. Sokszor a kajából sem, mert fáj a gyomra... :D


Ha veszünk valamit, akkor Xnek a feleségének a tesojanak az aranyhörcsögének is van, csak jobb :D

Legutóbbi példa... Vettünk mosogatógépet..ő x éve jobbat használt mint a miénk.. Slussz poén, nem is látta és még a márkáját se tudja a miénknek :D


Tudom, hogy nem főzök rosszul. Após is szereti a főztöm. Sőt el is ismerem ha anyós valamit jobban csinál..


Másban is rivalizál. Semmit se mondhatok előtte.. Már redukálódott a beszélgetés a takarításra.. De már arról sem beszélek vele... Mert ő többet dolgozott, minden nehezebb volt neki.. Ha mostam akkor ő is, de ő többet és meg is száradt neki🤷‍♀️ Ha ablakot pucoltam, akkor ő már régen készen van vele, vagy neki nem is kell, mert neki természetesen tiszta az ablak... Vagy neki több az ablak... Ha főztem, akkor ő is mondta és nekiáll egy sütinek is, mert ő milyen jó háziasszony.. Egyszerűen semmit se lehet mondani h ne tromfolna rá...

2020. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

#4

Nekem a szomszédasszonyom egy az egyben ilyen undorító természetű és van egy szerencsétlen menye!

2020. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

#3 as 😉😉😉😉😉😁😁😁😁😁😁 !!


Kerdezo szerintem pont a szex miatt nem fog tudni rivalizalni. Nyugalom! Sajnos vannak ilyen nyomorultak de tartsd tavol magatoktol. Minek vinnel sutit? :) Nalunk ez azzal indult h parom mindenre mondta h nem kell,es igy esely se volt erre az egeszre. Masban meg amugyse lenne ilyesmi. Mamaja szolt egyszer egy olyat a masik unokajarol egy pasirol (aki nem az en pasim csak rokona) hogy "ugye fiam a *baratno neve*-nem foz ilyen jol mint a mamaa ugye kisfiam.."- en csak hallottam de el is undorodtam mikor a csavo bologatott. A csaj nem volt ott. Engem sose osztalyozott vagy ilyesmi de tartom a 2 lepest nem is adok taptalajt semmi megjegyzesre. Parom is kertem hallgasson mindenrol ..ennyi a titok.

2020. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Velem a sógornõm rivalizál mindenben!
2020. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
A fiús anyukák 80%a ilyen undorító a menyevel! Én azóta nem is készítek neki semmit... Egy palack ásványvízbe is beletudna kötni ami tőlem van! Kérdés az hogy majd mi milyen anyósok leszünk?! Hát ne ilyen...! 😃😃😃
2020. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Metionin ***** válasza:
86%

Vannak ilyen szokásai, igen. Bár szerencsére nagyon ritkán találkozunk. Csak amikor ott vagyunk vendégségben, hajlamos beleszólni a másokkal való beszélgetéseimbe hogy mutassa, ő is ért /jobban ért a témához pl. amikor megkérdezte valaki hogy mit húztam államvizsgán, én meg mondtam hogy atomfizikából a bomlásokat (béta bomlás meg ezek), anyós egyből közbevágott hogy ő is tanult ám kémiát! Mi csak néztünk hogy oké. Vagy amikor érdeklődnek hogy min dolgozok épp, rögtön jön hogy azt ő is tanulta az iskolában! Ja biztos :D Kajával is csinálta régebben amikor még külön laktunk a fiával, hogy nálam evett valamit a barátom, hazament, anyós kérdezte hogy na mit ettél és ha a barátom dicsérte akkor anyós másnap megcsinálta ugyanazt a kaját hogy mutassa, ő jobban csinálja :D Még a kapcsolatunk hajnalán a barátom születésnapjára vittem egy tortát amit én sütöttem. Előzménynek tudni kell, hogy náluk párom húga a kedvenc, neki ha szülinapja van akkor torta, ajándékhegyek, barátom meg kap néhány zoknit vagy egy tusfürdőt és cső. Előző évben nagyon bántotta hogy ő nem kapott tortát míg a tesójának kész bulija volt, szóval ezért vittem direkt tortát. Anyós meglátta, beült a kocsiba, elment a legközelebbi cukrászdába, vett egy tortát majd mikor hazaért, közölte hogy az enyémet vegyük le az asztalról mert már nem kell. Egy hétig duzzogott mert barátom nem engedte levenni az én tortámat és abból evett.

El se tudom képzelni mi menne ha többször találkoznánk :D

2020. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

Rivalizálni nem szokott, de ő a munka hőse.

50 négyzetméteres panelban laknak, mi pedig családi házban 1700 nm2 -s telekkel mégis neki több a munka otthon, meg jobban elfárad, ráadásul nem is dolgozik, csak a lányához van bejelentve és heti 2x4 órában elmegy az irodájukba iratokat iktatni havi 120 ezerért...

2020. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!