Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennének ha ilyen...

Ti mit tennének ha ilyen "anyósotok" lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal együtt vagyunk már elég sok éve és a huszas éveinekben járunk.

A párom édesanyja az első évben szeretett engem, de mostanában azt veszem észre hogy sunyiskodik a hátam mögött és nem szeret pedig én mindent megteszek hogy jó kapcsolatunk legyen! Ha veszek neki ajándékot azt kidobja.

A barátom majdnem eljegyzett csak a drága anyósjelölt lebeszélte a fiát róla, akkor utána úgy volt hogy összeköltözünk, de az anyja kézzel-lábbal megakadályozta ezt hogy ne koltozzunk még össze mert fiatalok vagyunk 25 évesen...

Nemrég láttam a párom telefonjaban hogy az édesanyja zsarolta a páromat azzal hogy ugye őt szereti a világon a legjobban és nem helyezhet elé mást.

Tudom ő a drága kisfia, de elkéne már engedni!!

Fogalmam sincs mit csináljak, mert a barátomat szempillantás nélkül manipulálja. Már próbálom nem keresni a párom anyjával a társaságot, de ha baja van egyből felhív hogy segítsek én meg persze pattanok.

Ti mit tennének a helyemben?


2019. nov. 21. 09:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%

Első körben nem nézegetném a párom telefonját!

A következő körben meg elgondolkoznék, hogy mit követtem el, hogyha valaki aki szeretett olyan szinten megutált, hogy még az ajándékaimat is kidobja.

Ha az Istennek sem jut semmi eszembe, akkor emberi módon megpróbálnék az anyóssal beszélni a párom jelenlétében, hogy mi a gondja.

2019. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Inkább úgy kellene feltenni a kérdést, hogy "Mit tennétek, ha olyan párotok lenne, aki ezt hagyja?"

Nyilván vele kell beszélni elsősorban, hogy ez így nagyon nem oké. A reakciójától függnek a továbbiak. De ez így nem lesz hosszútávon működőképes, ezt tudatosítsd a barátodban.

2019. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%

Elöször milyen jogon nézegeted a párod telefonját???? Én EZT nevezném sunyiskodásnak!

Másodszor az elég furcsa, ha az anyós hirtelen nem szeret, korábban pedig igen - erre általában valami ok van.

Harmadszor itt nem csak, illetve föleg nem az anyóssal van baj, hanem a pároddal. Ha az anyós le tudja beszélni az eljegyzésröl, összeköltözésröl, akkor a párod még anyuka kisfia, nem pedig felnött ember.

2019. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Ilyesmi az én anyósom is,vagyis ilyen volt. Mikor költöztünk akkor is próbálta a páromat lebeszélni. Ő is mindig zsarolta hogy ne menjen el velem a párom mert ő érzi hogy meg fog halni stb.. Szerencsére a párom mellettem áll ki és nem ugrik rögtön az anyja szavára.

Sajnos itt a párodnakk kellene nagyot változtatni hogy ne tudja őt manipulálni mert ez a kapcsolatotokra is mehet. Ha anyósod ilyen és a parod hagyja ès képes volt az eljegyzésről és a költözésről lebeszélni akkor bizony mindig anyuci szava lesz az első a közös életetekben. A párom ha továbbra is ilyen pincsi lett volna már mi sem lennénk együtt.

2019. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Az a rettenetes, hogy egyes szülők nem tudnak leválni a gyermekükről. Nem tudom az ilyenek mit szeretnének, ha a fia mindig otthon lakna vele, agglegényként?

Nem tudom miért ilyen önzők egyes anyák, ők sem fognak örökké élni, a fiának pedig társ kell egy életre és családalapítás. Ezt a pároddal beszéld meg. Ha az anyja manipulálja, hát manipuláld te is. Vezesd rá szépen, kis cukiba, hogy az anyukája nem szeretné őt boldognak látni, családapaként?

És hidd el, én ismerem ezt az embertípust, nem feltétlen te hibáztál, egyszerűen az anyós öregszik, és tudatosult benne, hogy a kapcsolatotok komolyodik, nem csak járogattok, és hogy a fia ki fog repülni. Sajnálom, hogy ilyen éretlen szociálisan, hogy ezt nem képes helyén kezelni.

2019. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%

Rengeteg ilyen szülö van

Mérgezö szülöknek hivjak.

Ezert nem önalloak a mai fiatalok mert nem is arra nevelik öket.

2019. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Ha a párod azért nem jegyzett el, mert anyuka lebeszélte róla, akkor talán jegyezze el anyukát.


Értsd: lapát, de azonnal, mert most még van esélyed egy rendes pasira és egy normális, boldog életre. 50 évesen már nem lesz.

2019. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
A fiatol függ csak h mit tennék. Ha latnam hogy menthetetlen a helyzet es anyuka voltakepp a baratnöje akk en lelépnék az holtbiztos.
2019. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Én megmondtam a páromnak, hogy nagyon szeretem őt, de ez a jövőkép nem tetszik, hogy úgy kell ugrálni, ahogyan a szülei füttyentenek. Fiatalok vagyunk, most tudunk változtatni és vagy együtt maradunk, de kiáll mellettünk vagy eltér a gondolkodásunk és nem illünk össze.

Nem haraggal és nem is fenyegetően mondtam, de nem is hazudtam neki és magamnak sem.

Azóta házasok vagyunk és vannak gyerekeink. Az anyja szívből utál, mert nem harcoltam, hanem ésszel megoldottam.

2019. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező feltettél egy kérdést amire nagyon sokan válaszoltak. Most meg jelentgeted és kitörölték! Gratulálok. Nem az anyóssal van itt a baj vagyis nem csak vele hanem inkább a pároddal. Anyuka az első te majd csak a sokadik valaki ez az igazság. Ha nem tetszik jelentsd ezt is nyugodtan,attól az életetek nem oldódik meg. Máskor ne tegyél fel ilyen kérdést,te akárhogy is akarod nem az anyukát fogják savazni hanem a pincsi párodat.
2019. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!