Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányos anyukák, apukák! Ti...

Lányos anyukák, apukák! Ti milyen pasit képzelték el a lányokról mellé? Milyen párnak örülnének?

Figyelt kérdés
Van elképzelések arról, hogy milyen legyen jellemre, mit tanuljon/dolgozzon? Esetleg, hogy hogyan nézzen ki, milyen magas legyen, mennyire legyen férfias, stb?
2020. jún. 4. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez NEM az ÉN DOLGOM, hanem a LÁNYOMÉ!

Neki kell vele élnie, NEKEM semmi beleszólásom. De öszintén szólva eszembe sem jutott még ezen gondolkodni, a lényeg, hoyg neki megfeleljen!

2020. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Olyat, aki a fontos dolgokban úgy gondolkodik, mint ő, vagyis mint mi.
2020. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tisztességes, jólelkű ember legyen.
2020. jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár (még) nem vagyok apa, de számomra a legfontosabb az egyenesség és jószívűség lenne.

Örülnék, ha korban is közel állnának egymáshoz.

2020. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Mintha ebbe a szülőnek bármilyen joga is lenne beleszólni...
2020. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem említett "beleszólást", a kérdés arról szólt, hogy milyen típusú embernek örülnének.

Talán véleménytformálni szabad.


Egy nyugodt, jószívű, korban a lányhoz illő, iskolázott és egzisztenciálisan stabil férfinak valószínűleg minden apuka örülne.

2020. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Véleménye lehet mindenkinek. De attól még az ő élete, nem az enyém. Arról meg kizárólag ő dönt.

Ja és én sem vettem figyelembe a szüleim véleményét.

2020. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyannak, aki tisztességes, becsületes, őszinte, szereti és tiszteli a lányomat.
2020. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
16 éves a lányom. Olyan fiút képzelek el mellé aki szereti őt. Én elfogadok bárkit lényeg az, hogy szeressék egymást.
2020. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
A "nyugodt, jószívű, becsületes, egyenes" pali általában csak barátzónára jó, szóval ne fűzzetek olyan nagy reményeket ahhoz, hogy ilyen párt fog választani a lányotok
2020. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!