Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit reagálnátok, ha...

Szülőként mit reagálnátok, ha ez derülne ki a 16 év körüli lányokról?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideje jár egy "sráccal", akit be is mutatott nektek, aztán kiderül, hogy igazából a párja lány, csak nagyon fiús, a nevéből nem derült ki, hogy amúgy lány.


Eltiltanátok tőle? Vág mi lenne a reakciótok?


2018. jún. 25. 21:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Gondolod ha eltiltod, vagy megvered, vagy megbünteted, akkor a fiúkat fogja szeretni hirtelen?


Ne csesztesd, ne alázd, ne okozz neki lelki betegséget.

2018. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%
Csodálkoznék, hogy nem merte elmondani. Mindig nyíltan beszeltünk arról, hogy a leszbikusság nem bűn, nem baj, nincs miért cikizni. Tudják a gyerekeim, hogy nem ítélem el, sőt nem is különösebben érdekel, hogy kinek milyen nemű a párja.
2018. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
9%
Biztosan nagyon aggódnék, és azt gondolnám, hogy ez a lázadás korszaka, és nagyon keresi magát a lányom, és egy családi problémát ezzel a magatartással kommunikál. Biztosan olyan kapcsolatot próbálnék vele kialakítani, amiben bizalmat érez irántam, meg tud nyílni nekem, amiben megoszthatja úgy az életét velem, hogy tudja, bármit tesz, a lányom, akire büszke vagyok. Éreznie kell minden helyzetben azt, hogy őszinte lehet velem, és támaszként állok mellette. Valószínűleg ez a provokáció annak szól, hogy kevés figyelmet kap, szinte kiált a figyelemért a viselkedése. Próbáld benne meglátni mindig azt, amit meg tudsz benne dicsérni, a pozitív visszajelzések hihetetlenül fontosak egy jó szülő-gyerek kapcsolathoz.
2018. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Ha bemutatott neki akkor már tudtam
2018. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

mit tudsz tenni?? ha elfogadod szeretni fog, mint egy anyát

ha nem egy életre megutál

2018. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
A sok naiv, aki azt hiszi anyuka kerdez...
2018. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 kispotzak ***** válasza:
90%

Dehogy tiltanám. Miért?

Az biztos, h beszélgetnék vele, de pont annyira, ahogy akkor, ha fiúval járna.

2018. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, legyen boldog.
2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
33%

Semmi közöm nincs hozzá, szégyellném magam, de nem azért mert a lányom valszeg leszbikus. Hanem azért mert nem vettem észre, pedig a gyerekek és egyébként az összes más valahogy mindig akarja üzenni. Talán csak annyival, hogy nem leplezi.


Félteném. Mert tudom, hogy olyan világban kell élnie ahol az identitásokkal szembeni reakciók bizonytalanok. Ahol akár megbánthatják, kitagadhatják, vagy szimplán lekezelnék, ,,istápolnák" - folyamatosan azzal szembesítenék, hogy nem teljes értékű, azért mert ebben az apróságban nem olyan lesz mint a lányok többsége. Innentől kezdve az a dolgom, hogy ezt kompenzáljam, hogy ezt megakadályozzam, és abban támogassam amit kér. Így kéne érezned magad.

2018. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem szolnek neki, mert elkell fogadni hogy o ilyen.
2018. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!