Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mire gondolnatok? Ezt mondta...

Mire gondolnatok? Ezt mondta parom anyja,ez nagyon pozitiv?

Figyelt kérdés

Parom anyja azt mondta: Most egyutt eltek, a fiam baratnoje vagy es ha ugy dontotok osszehazasodtok a fiam felesege leszel. Lehet hogy az unokaim anyja, nem akarok veled rosszban lenni,hogy aztan ne lathassam az unokaim mert tudod,abba belehalnek.(Es vicceskedve hozzatette hogy ki is tekerne a nyakam..??) A ti dontesetek,hogy osszehazasodtok e,csak szoljatok. Egyutt eltek mar ez ket ember dontese es azon ne ragodj,hogy mit szolunk. Ha szeretitek egymast es igy dontetek oke, akar iden akar 6 ev mulva.


Nekem jol esett,hogy ezt mondta.



2020. jún. 24. 19:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagyis a nyak kitekerése rész nem.. Szóval..
2020. jún. 24. 19:39
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Passzív agresszívnak tűnik. Nekem kifejezetten taszító volt olvasni. Mintha fenyegetne. Nem tudom pontosan milyen hangsúllyal mondta, de bennem kőkemény ellenérzést váltott ki. Kedveskedve mondta, vagy milyen helyzetben zajlott ez mégis?
2020. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonymousreview60 ***** válasza:
91%
Eléggé. Nem akar az életetekbe beleszólni. Tulajdonképpen csak egy elvárást fogalmazott meg, azt is nagyon közvetve: unokát akar.
2020. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hadd adjak egy tanácsot: ne bízz az anyósodban, nagy játékos :D valószínűleg tudja is, hogy meg tud vezetni, hiszen ha ez jól esik, akkor tényleg túlságosan jóhiszemű vagy.
2020. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hu :( Igen mert orultem mikor csak ugy feljott a tema.. Epp telefonaltam vele mert fel kellett hivnom es valahogy ugy kanyarodott a parbeszed hogy szobajott.. Akkor mondta hogy a fiam baratnoje vagy,ha ugy dontotok osszehazasodtok a fiam felesege leszel. Es akkor mondtam hogy igen,errol beszeltunk hogy majd de valoszinuleg nehany ev mulva inkabb ha lesz gyerek..akkor hazasodnank. Es szuk korben! Erre mondta: igen szulok nagyszulo es testver ez a szuk kor. En nem szoltam..de parommal azt beszeltuk CSAK ketto tanus polgari. Senkit sem hivunk meg. Nem tudom mi lesz ebbol. De nincs vendegseg megbeszeltuk. Mivel iden es jovore nem esedekes..nem izgulok. De ebbol oriasi vita lesz. Az hogy en leszek az unokaik anyja jol esett de ez a ha nem lathatja kitekeri a nyakam. Hat..megfordult a fejemben hogy edesanyukam velem te igy ne..aztan valahogy meg se tudtam mukkanni.. Aztan jott mas tema. Majd elkoszontunk.
2020. jún. 24. 19:57
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Te nem írtál ki egyik nap hasonló kérdést?
2020. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként ezzel szerintem nincs gond,amit mondott bár,ha jobban átgondolom kicsit olyan mintha győzködné magát,hogy szeret és nem utál.

Ami az unokás részt illeti,szerintem igaza van hiszen pont annyi köze van a gyerekhez mint a másik nagyinak, de ez is inkább fenyegető. Egyeltalán miért merül ez fel? Na jó igazából gáz az anyós,ahogy írom a szöveget jövök rá,hogy nem jó fej a nőci

2020. jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szimpi, kontrollmániásnak tűnik.
2020. jún. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nézőpont kérdése. Így első olvasatra nekem ami eszembe jutott először, hogy bárcsak ilyen anyósom lenne.

Aztán ki tudja, nem ismerjük a mamát, nem tudjuk mit gondolhatott mögötte

2020. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem tűnik agresszívnek, de szépen becsomagolta, hogy addig nem bánt, amíg az unokáit láthatja. Hogy ez a szerinte vagy a szerintetek megfelelő mértékben történik, azt majd akkor elrendezitek vele, de lényegében közölte, hogy veled semleges marad egészen addig, míg nem jelentesz akadályt.

Az esküvő témában tényként közölni, hogy kik lesznek ott a szűk körű eseményen már problémás. Illett volna megkérdezni, hogy nektek ez pontosan mit jelent, nem kijelenteni, hogy ez márpedig kiket takar. Jobban jársz, ha ezután is kedvesen, barátságosan beszélsz vele, de inkább tényeket közölsz, mint véleményt kérsz döntés előtt. Ügyesen lavírozva megtarthatod a kedves hangnemet is egymás közt. Sok sikert!

2020. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!