Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mire gondolnatok? Ezt mondta...

Mire gondolnatok? Ezt mondta parom anyja,ez nagyon pozitiv?

Figyelt kérdés

Parom anyja azt mondta: Most egyutt eltek, a fiam baratnoje vagy es ha ugy dontotok osszehazasodtok a fiam felesege leszel. Lehet hogy az unokaim anyja, nem akarok veled rosszban lenni,hogy aztan ne lathassam az unokaim mert tudod,abba belehalnek.(Es vicceskedve hozzatette hogy ki is tekerne a nyakam..??) A ti dontesetek,hogy osszehazasodtok e,csak szoljatok. Egyutt eltek mar ez ket ember dontese es azon ne ragodj,hogy mit szolunk. Ha szeretitek egymast es igy dontetek oke, akar iden akar 6 ev mulva.


Nekem jol esett,hogy ezt mondta.



2020. jún. 24. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez minden csak nem kedves. Kb utál téged, de a jó viszony fenntartása miatt a fiával nem szól bele a dolgaitokba.
2020. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én nem elemezném túl a hejedben, és mi nem is ismerjük a barátod anyukáját. A nyakkitekerést egyértelműen poénnak szánta, vannak emberek akik használják ezt a kifelyezést megszokásból. Egy normális szülő ha felnőtt gyereke van várja hogy nagyszülő lehessen. Ez természetes.

Ezt egy beszélgetés váltotta ki, és mi nem tudjuk hogy mi volt ez a beszélgetés. Tehát nem arról van szó hogy zaklat titeket, csak erre terelődött a téma.

A házasság még évek múlva lesz, szerintem még felesleges arról beszélni hogy mi lesz ha. Pláne ha csak akkor akartok ilyet ha lesz gyerek (mondjuk ezt se értem, ha össze akarnátok házasodni megtennétek gyerek nélkül is).

Örülj hogy jóban akar lenni veled. Őszintén mondva más szülő is hasonlóan gondolkodik csak nem mondják ki. Tudják hogy felesleges vita és beleszólás helyett lehet máshogy is. A családi béke sokat ér főleg ha unoka van.

Szerintem nincs ebben semmi elemezni való dolog, egyszerűen nem tudod hova tenni hogy őszinte volt veled.

2020. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyeneket mond az anyósom, hogy minden a mi döntésünk, ő nem szól bele, és nagyon kedvesen bánik velem. De valójában mindent ő akar irányítani és ha valamit nem úgy csinálunk ahogy ő javasolta (akár kértünk véleményt akár nem), akkor vagy naponta többször is felhív hogy de miért nem jó úgy, vagy megsértődik, hogy ő csak jót akart, de ha nem hallgatunk rá nem muszáj, de ha tönkretesszük az életünket akkor már nem tud segíteni.
2020. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!