Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit gondolnátok, ha az...

Ti mit gondolnátok, ha az anyósotok/apósotok bemenne a házatokba úgy, hogy tudja, nem vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Legyen az bármilyen piti ok. Pisilnie kellett és már nem birta ki hazáig, eleredt az eső hazafelé...stb

Igen, velem történt ez (gyalog 10percre lakunk egymástól)


2013. júl. 14. 08:26
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem zavarna, de ha téged igen, akkor beszéld meg vele :)
2013. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés érthetetlen. Az anyós/após HOGY tud bemenni a házba, ha nincs otthon senki? Vagy adtatok neki kulcsot? Mert az nagy hiba, semmi értelme.

Alapvetö dolog:

1. Más házában FELKÉRÉS nélkül nem megyünk be.


2. Másnak NEM adok kulcsot a házhoz.

2013. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
75%
cserélj zárat, aztán hugyáljon, ahol akar
2013. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

:) Férjem adott nekik kulcsot, amikor még nem is ismertük egymást. Tehát csak nem kérhetem én vissza, nem? :)

Kiváncsi vagyok a véleményekre. Talán én nagyitom fel, és ez nem is olyan nagy dolog, de engem per pillanat nagyon bosszant. Pofátlanságnak tartom, de mondom, talán én túlzom el, ezért kérem a véleményeteket...talán rossz a felfogásom ezügyben.

2013. júl. 14. 08:33
 5/55 anonim ***** válasza:
29%
Így van, rossz a felfogásod. Ha a családtgokban sem bízol akkor kiben? Kiérdemelte talán, hogy nem léphet be a lakásotokba? MErt egyéb esetben elfogadhatatlan, hogy még a wc használatot is sajnáljuk a párunk szüleitől, az ilyenn csaka rossz viszony érhető el, de az meg kinek az érdeke? Inkább gyűlölködésben akarsz élni, mint békében?
2013. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
:) Nem, nem akarok gyűlülködésben élni, hidd el. Egyébként nem pisilni jött fel, ezt csak példaként irtam. Inkább nem irnám le milyen okból jött fel... És nem is az első eset, hogy hazajöttem a boltból, és itt találtam a kanpén ülve a 2 kutyájával.
2013. júl. 14. 08:45
 7/55 anonim ***** válasza:
11%
te nagyítod fel.
2013. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk előfordult már ilyen. Nem csináltam belőle ügyet, ez természetes, ha vmi gondja van és nem tudja máshogy megoldani, ugorjon fel hozzánk. Én epés vagyok, tudom milyen rossz, amikor ilyenkor rájön az emberre a szükség, az a 10 perc is sokat segít.


Viszont barátnőmnek az ex apósjelöltje rendszeresen feljárt hozzájuk, amikor nem voltak otthon, minden nap eltöltött ott pár órát, virágot locsolt, kutatott, pár óra nyugalmat akart az asszonytól, stb. Ezt nem tűrném.

2013. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
77%

Ennek amúgy nagyon egyszerű a megoldása. Először beszélsz a férjeddel, hogy téged ez zavar, és hogy szólhatsz-e, vagy szólna-e ő. Ha őt nem zavarja, de rádhagyja, akkor beszéld meg anyóssal, hogy nem baj ha jön, mert pisilnie kell, vagy hasonló, de inkább hívjon fel előtte, hogy felétek megy, beugrana, mert neked fontos a saját intim szférád.


Ha a férjedet nem zavarja, és téged is hasonlóra kér, akkor próbálj toleránsabb lenni, vagy verd ki a hisztit.

2013. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagyítod fel, beszéld meg a pároddal, és kérje vissza a kulcsot! Más ember lakásába nem illik bemenni, gondolom a kulcsot sem azért kapták, hogy ha kell-ha nem bemenjenek, mint akik ott élnek.

Én meg is őrülnék.

2013. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!