Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szülők, ti kevésbé foglalkozto...

Szülők, ti kevésbé foglalkoztok azzal a gyereketekkel, ahol még nincs unoka? Kevésbé érdeklődtök utána és a párja iránt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 31. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem valahol természetes, hogy ahol gyerek van, ott nagyobb a figyelem is, mert a gyerekekről mindenki gondoskodni szeretne. Az viszont elfogadhatatlan, hogy ennek kárára a másik testvért, ahol még nincs gyerek, elhanyagoljuk. Szerintem törekedni kell az egyensúlyra, vagy legalább arra, hogy egyik gyerek se érezze úgy, hogy figyelmen kívül van hagyva.
2020. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Értem...


Amúgy ezt a kérdést is én írtam ki, csak nem nagyon jöttek rá válaszok, gondoltam, megközelítem másik oldalról a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


De úgy látom, akkor kb. mindenhol ez megy és a szülők sehol nem veszik észre, hogy a másik félt ezzel megbántják.... :/

2020. júl. 31. 20:00
 13/16 anonim ***** válasza:
25%
Itt hugom feneke van kinyalva pedig neki se komoly kapcsolat se gyerek. Nekem 2 gyerek van de anyám sokszor le se sz@rja a fejünket...
2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Semmi ilyen nincs nálunk. Nővéremnek 10 hónapos a gyereke és anya ugyanúgy beszél velem is és vele is minden nap. Mindig kérdezi, hogy mikor megyünk haza a párommal stb. Teljesen fel van dobva ha úgy vagyunk otthon, hogy a tesóm is meg én is. Aztmondja olyan gyorsan nagyok lettünk és olyan jó minket együtt látnia otthon.
2020. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm 10 évvel idősebb nálam, nincs gyereke, rendes kapcsolata sincs sose. Valószínűleg nem lesz gyereke.

Nekem sincs, nem is akarok. Utálom őket.

Anyám megérti. Nem szól be érte.

2020. aug. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

Felnőtt, férjhez ment az már egy másik család.

Eléggé ügyesen menedzseli az életüket, ritkán találkozunk, de a szeretet nem változott.

Most kicsit kellett, hogy segítsek, de alapvetően úgy neveltek, hogy önálló ember legyen.

Nem élek örökké.

2020. aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!