Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egoista, narcisztikus anyost...

Egoista, narcisztikus anyost hogy lehet elviselni?

Figyelt kérdés
Elegem van már anyosombol nagyon. Folyamatosan meghazudtol a ferjem elott, önző módon csak a saját dolgai erdeklik. Pl sose tudom befejezni a mondanivalomat, mert o kozbevag es minden sztorihoz tarsitja az o sztoriait. Az en családomat semmibe nezi, nem is mindhatok roluk semmit, mert akkor az o agya azon kattog hogy mivel uberelje. Pl ocsemnek most volt a diplomaosztoja es erre anyos reakcioja, hogy az o fianak 3 diplomaja van es a legjobb tanulo volt az egész megyeben. Vegig se mondhatok semmit, bezzeg ha en nem hallgatnam vegig, verig lenne sertve. Mamam beteg volt nagyon, magam alatt voltam hetekig, erre eljott hozzank es az o hulyesegeit kellett hallgatnom. Nem vagyunk joban az o masik fiaval es megis folyamat rola beszel. Szeretem a ferjem, de ezt az asszonyt h lehet elviselni hosszabb távon?

2020. aug. 8. 10:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Elkerülni. Sosem érsz rá mikor menni kell hozzá, max. egy évben 1-2 alkalommal.Húsvétkor és karácsonykor. Azt is csak a férjed, gyerekek miatt.
2020. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Mivel érzelmileg ugrasz rá, nem fogod tudni elviselni. Csak aki képes emocionálisan távol maradni a nárcisz műsorától, az bírja ki vele. Minimalizáld a kapcsolattartást, és főleg ne mondj neki semmit magadról-magatokról. A nárcisz nem is igényli, mert más dolgai nem érdeklik.
2020. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már ezt csinalom. Pl most voltunk nyaralni 5 napot a Balatonon, megjottunk, kerdezi hogy milyen volt a nyaralas. En annyit feletem, hogy jó volt es onnantól atvette a szót hogy ő fiatal koraban mennyit volt a Balatonon, milyen bikinije volt és milyen elmenyeik. Eszébe se jut, hogy én nem mondtam semmit. Minimalizálni nem lehet vele sajnos a kontaktot, mert 3 ház van csak köztünk. Es ferjem kulcsot is ad neki hozzank. Ez az 5 nap alatt hogy nem voltunk itthon atjott hozzánk és a kertemben rendezkedett, a spajz polcon lévő dolgaimat atrendezte es kívülről mondja hogy mi hol van nalunk a hazban.
2020. aug. 8. 11:14
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A mi nárciszunk, amikor nem voltunk otthon, vendégséget is szervezett hozzánk, körbevezette a vendégét a lakásunkon, és mutogatta, milyen rendetlenek vagyunk. Nem fogod tudni elviselni, ha a férjed kulcsot ad neki. Szerintem ebből, ne sértődj meg, de válás lesz.
2020. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a ferjem a rajongasig szereti az anyját. Fontos vagyok neki én is, de az anyja a legfontosabb és mindentől félti, azért nem akar elkoltozni onnan ahol lakunk, mert szegeny anyjanak ez higy esik ha elmoltoznenk a szomszedsagabol...
2020. aug. 8. 11:27
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
A férjed hogy áll ehhez a dologhoz és mi a véleménye? Csak rajta keresztül van barmi esélyed...
2020. aug. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A ferjem mindent elnez neki es babusgatja, mintha egy jatekbaba lenne.
2020. aug. 8. 11:35
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Huhh hát ez így nagyon nehéz lesz... sajnos ez tipikusan a megszoksz vagy megszöksz kategória. :( házasság előtt is ilyen volt a helyzet? Sok anyós vmiert utána kezdi el kimutatni a foga fehérjét:(
2020. aug. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férjed miatt sajnos sehogyan sem kezelhető helyzet. Ki fogsz készülni, és előbb-utóbb elhúzol. Nem téged, hanem a mamáját választotta. Ne szülj oda.
2020. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyereked születne, végképp szétesne minden, mert a kicsikéddel kezdene szórakozni az anyós. Hatalmas lehetőség lenne neki a gyerek lenézése, fikázása, rossz híre keltése ahhoz, hogy te kikészülj. Kitalálna róla undorító hazugságokat, és terjesztené s rokonok-ismerősök körében, hogy téged kicsináljon idegileg. Előbb-utóbb valószínűleg fel is "ajánlaná", hogy távozz a házasságból, majd ő a fiával felneveli az unokáját.
2020. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!