Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mikor baratom anyjanal vagyunk...

Mikor baratom anyjanal vagyunk nagyon meleg van itt mit tegyunk ? nagyon befut

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 22:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%
Nyiss ablakot, vetkőzz neki, ennyi amit tehetsz kb csak.
2020. okt. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hat igen....es megfazni meg nem akarok.
2020. okt. 23. 08:15
 23/38 A kérdező kommentje:
Nemhiaba az anyja is megvan fazva..ha tudtam volna nemis jovok
2020. okt. 23. 08:21
 24/38 anonim ***** válasza:
92%

Na és akkor meg is van még egy újabb ok, illetve válasz a sok "hogyan vegyem rá, hogy itt aludjon a barátom?" kérdésekre. Hogy miért nem szeretik ezt a szülők.

Nehogy már én alkalmazkodjak az aktuális kiscsajhoz, kissráchoz és fagyjak meg, mert ő nem szeretni a túl meleget.

Majd ha összeköltöztök, olyan hőmérsékletben lesztek, ami nektek jó. Ennyi. Nyiss ablakot! Nincs kezed?

2020. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
15%
Gyújts rá .
2020. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Vagy ventilatort nyomjam be?:D
2020. okt. 23. 08:46
 27/38 anonim ***** válasza:
96%
Most is hazamehetsz, ha annyira szenvedsz. Nem fogsz megfázni attól, hogy ablakot nyitsz. Én is azt teszem, lévén letekert fűtés mellett is meleg a szobánk, az átmenő csövek fűtenek annyit és szigetelt az épület, így meleg van így is. Nem mellesleg 46 vagyok, ablak nálam becsukva csak akkor van, ha kintről melegebb jön be (kánikula), tehát vagy évi 10 hónapot nyitott ablaknál alszom/alszunk(bónusz ablak alatt a franciaágy), de nem rémlik, hogy emiatt egyszer is megfáztam volna. Aludj trikóban, bugyiban, egy olyan paplannal ami alatt nem fázol akkor sem, ha nyitva az ablak és voilá, meg van oldva. Ilyenen vekengeni, komolyan. Nem Szibériában vagy, nem ömlik be sarkvidéki eredetű fagyos levegő az ablakon, nyisd ki, azt jónapot. Mondjuk biztos akkor járna mindenki a legjobban ha hazamennél még most, akarna a fene egy ilyen élhetetlen, morgolódós banyát még etetni is egész hétvégén, menj és rontsd otthon a levegőt.
2020. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Résnyire kinyitod az ablakot és betakarózol. Ha ennyitől megfázol, akkor az immunrendszeredet tuningolni kéne
2020. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
89%
Nem lennék a barátod helyében, de még az anyósodéban sem, bakker.
2020. okt. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
90%

De egy életképtelen kiscsajszi vagy...ablak nincsen?

Vagy nem tudod használni?

2020. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!