Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetek hogy a párom...

Mit tehetek hogy a párom szülei elfogadjanak?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok (22 éves) és összejöttem egy 18 éves sráccal akiről késöbb tudtam meg hogy csak 16 éves. Lassan 8 hónapja vagyunk együtt és ő meg már 17 éves. A szülei eleinte nagyon ellenezték a kapcsolatot utána már rendesen tiltották is. Jelenleg úgy állunk hogy egy kicsit megenyhültek és már csak közepesen ellenzik. Lehet hogy december első hetébe vagy januárba találkozni fogok velük de nem biztos.

(A témába már tettem fel kérdést)ja es nem tudom hogy jó kategóriaba tettem a kérdést)


Ugye első találkozás lenne és igaz még messze van de szerintetek hogy kéne viselkednem hogy szinpatukusnak tünjek egy picit?

Tudom hogy nem fognak egyből megkedvelni csak szeretném ha kicsit megismernének.



2020. szept. 29. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Az a lényeg, hogy önmagadat add, semmi extra manír. A legszánalmasabb az, amikor görcsösen meg akarsz felelni és ez totál átmegy a metakommunikációval. Tiszteld önmagadat és ez sugározzon ki rólad...
2020. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

udvarias, tisztelettudó. a beszélgetés legyen semleges témákról.

ne puszilgasd, ölelgesd előttük a párodat. és ne maradj első alkalommal sokáig.

2020. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első 2 nagyon jot írt, en biztos vinnek nekik ajándékot anyukanak viragot apukanak bort és a paromnak is egy kis aprosagot, tenyleg semmi nagy dolgot csak egy kis figyelmessegre gondolj. Esetleg megerdeklodhetned a parodtol, hogy mit szeretnek(ebbol is latszik h figyelmes vagy). Vagy sütnek nekik sutit, hogy lassak hazias is vagyok. Az első találkozás mindig kicsit kínos is lehet tényleg fogd rövidre és probalj meg te kérdezni érdeklődni az o eletuk felol, munka szabadidő stb.

Nem tudom mi miatt tiltottak a kor különbség miatt vagy a meleg parkapcsolat miatt, en nyilt kártyákkal jatszanek valahogy udvariasan megmondanam, hogy tudod h mennyire elleneztek, de nagyon örülsz h adnak egy esélyt es meghallgstnad az aggályaikat, szeretnel tokeletes partnere lenni a gyerekuknek, komolyak a szandekaid es fontosnak tartod h jo viszony alakuljon ki köztetek is,mert neked ez az ertekrended.

Nagyon drukkolok! Sok sikert kívánok!

2020. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Intrion válasza:
37%
Szerintem ez több mindentől függ. Pl ők eldogadják e, hogy a gyerekük meleg. Mert mondjuk ha nem akkor képzeld el milyen érzés lehet ha a saját gyereked egy idősebb megrontja mivel ügye kiskorú ráadásul nem is előről hanem hátulról. Ebben az esetben mindenre számíthatsz csak elfogadásra nem.
2020. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A korkülömbséggel van a bajuk.
2020. szept. 29. 22:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a jobbik eset. Szerintem próbáld meg a párodtól megtudni mitől félnek igazán és arra figyelni hogy eloszlasd a félelmeiket, vagy legalább ne erősíts rájuk. Mondjuk ha attól félnek hogy te valami vad bulizós egyetemista vagy aki csütörtöktől hétfőig csak akkor nem részeg amikor másnapos és beleviszed ebbe az életmódba a fiukat, akkor ha szóba jön a szabadidő/hobbi/kikapcsolódás témakör ne azt mondd hogy szeretsz bulizni, hanem beszélj az egyéb, visszafogott időtöltéseidről amiket egy szülő pozitívan értékelhet.


Nem kell hazudni meg nagyon görcsösen erőltetni a témát, mert csak nagyobb bajod lesz belőle amikor kiderül, de ha alaptalanok a félelmeik és úgy alakul a beszélgetés akkor nyugodtan hangsúlyozhatod a félelmeikkel ellentétes valóságot. Ezen kívül meg persze amiket előttem írtak tök jók, udvariasnak, tisztelettudónak, figyelmesnek, érdeklődőnek lenni sosem árt.

2020. szept. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Öszintèn?Semmit

csak is magadat add.

Vagy elfogadnak olyannak amilyen vagy vagy sem.nem döl össze a világ

de ne kövesd el azt hibàt mint én ès sokan mások,higy pròbâlnak megfelelni "anyòs,apòsnak" aztán rádöbbensz egyszer h nem is saját magad vagy az ö társaságukban.Legyèl kedves,de ne tùl nyitott.

Ne bòlogass mindenre,mondd el a vèlemènyed ha te máshogy gondolod.

Akkoris ha nem tetszik nekik.

Sok sikert

2020. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Abszurdum, hogy az lmbt már ebbe rovatba is idetolakodik.
2020. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Jelentve
2020. okt. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
#9, miért is..?
2020. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!