Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakori, hogy az anya...

Milyen gyakori, hogy az anya ráhajt a lányának a barátjára?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran fordul olyan elő, hogy egy 20 év körüli lány, tipikus "szexi 40-es" anyukája titokban ráhajtson a lánya barátjára?

Srácok nektek volt hasonló esetetek, esetleg anyukák ti hajtottatok már rá a srácra? És mi lett belőle? Milyen gyakran fordulnak elő ilyen titkos viszonyok?



2020. okt. 23. 22:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
74%

Velem egyszer szintén megtörtént egy hasonló eset még fiatalabb koromban.

Együtt jártam egy 20 év körüli lánnyal, és amikor egyszer náluk voltam és éppen bele kezdtünk volna a szerelmeskedésbe, ránk nyitott az anyja majd ahelyett, hogy diszkréten kiment volna elkezdett vetkőzni.

Köpni-nyelni nem tudtam amikor rájöttem, hogy be akar szállni a mama harmadiknak.

Tudom, hogy sokan fantáziálgatnak hármas felállásról, de sajna a valóság az más.

A két nővel vagy anya-lánnyal való szexben minden srác/pasas két bombázóról fantáziál, de amikor egy lenőtt hajú, elhízott 50-es nő elkezd vetkőzni és elővillantja -a bájai helyett- a hájait, az pillanatok alatt lelombozza az ember fiát.

Én is "menekülőre" fogtam és sietve elhúztam a csíkot.

Úton hazafelé jöttem rá, hogy -mivel a lány egyáltalán nem tiltakozott- gyaníthatóan ez egy bevált dolog lehetett náluk.

(Így szerezett pasast a mamának is.)


A lánnyal azóta sem találkoztam, és ő sem hívott.

Gondolom találtak másokat.

2020. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
87%
#21 nem volt részem ilyenben, de kíváncsi lennék rá, hogy mit tennék. :D Lehet ugyanúgy menekülnék, mint te... :D
2020. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!