Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogyha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha a férjem nem akar velem haza költözni külföldről, mert itt van a családja is?

Figyelt kérdés

máj. 23. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Maradsz, vagy elválsz es haza költözöl
máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Valj el. Jobban jar a ferjed. ;-)
máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Honnan haza? A lehetőségeidet 1. nagyon jól összefoglalta.


Én a helyedben nem jönnék haza, vagy csak 1-2 hétre a szabadságod alatt. (feltételezem, hogy nem vagy sem nyugdíjas, sem multimilliárdos, hogy megengedhesd magadnak, hogy akkor menj oda, ahova csak akarsz).

máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Az itt mit jelent? Kint külföldön, hogy itthon Magyarországon? Honnan akartok Magyarországon belül hova költözni? Milyen munkátok van?
máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Válj el, és költözz vissza egyedül. A szerencsétlen gyerekeid életet ne tedd tönkre azzal, hogy kényszeríted őket Magyarországon élni.


A férjeddel amúgy sem vagytok azonos nézeteken, nincsenek azonos kötődési pontok, szóval itt az idő elválni. De a gyerekeidnek engedd meg, hogy jó életük legyen az apjuk mellett, nem pedig veled a magyar szellemi és fizikai nyomorban (ahol pl. képesítés nélküli tanárok oktathatják a hulyesegeiket)

máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

#4 az.itt nyilván külföldet jelent mint ahogy a kérdésben is benne van.

Nos ezt még házasság előtt kellet volna megbeszélni...de még menthető a helyzet.

Mi a frász karikáért jönnél haza?

Itt a családod?

Jó érv! Gyere haza havonta vagy 2 havonta vagy amikor időd és pénzed engedi. Mamár egy repjegy eu-n belül nem drága. Mondjuk az usa-bol az de hátha nem ott éltek.

máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy válj. Az én szüleim is keresztül mentek ezen amikor kicsi voltam. Anyukám nagyon haza akart költözni az USA-ból, apukám meg nagyon nem. A vége az lett hogy anyukám hazajött velem amikor 3 körül voltam, apukám meg kint maradt még 5 hónapot (sportolt, és tartott még a szerződése). Ha én nem lettem volna, apukám nem jött volna haza, ezt mindig elmondta. Aztán nem sokra rá, kb. fél év és a szüleim szétmentek. Akkor már nem költözött vissza apukám az Egyesült Államokba (+ már húgom is volt ekkor). Viszont azóta is ezt bánja a legjobban hogy akkor nem maradt kint, és sosem bocsátotta meg anyámnak hogy anno hazahozott engem a beleegyezése nélkül. És mielőtt valaki kifogásolná az utolsó mondatomat: nem voltak soha házasok, hiába van apukám a birth certificatemen, anyukámnak nem kellett apám beleegyezése hogy elköltözzön velem. Úgyhogy még addig váljatok el amíg egy gyerek nem zavar bele a képbe. Ha akaratod ellenére ott tartana téged, te utálnád őt meg; ha meg miattad kéne visszaköltöznie, ő utálna meg téged. A vége ugyan az lenne: válás. Ne húzzátok egymás idejét, nyilvánvalóan nem egyeznek az igényeitek. Zárjátok le minél hamarabb, és találjatok mind a ketten olyan párt akivel egy olyan sarkalatos kérdésben, hogy hol éljetek, egyetértetek.
máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Költözz haza egyedül vagy költöztesd ki a családodat
máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%

#6

Keserű tapasztalat (lásd 8-as válasz)


#8

Ha az USA-bán születtél, akkor USA állampolgár vagy, születés jog alapján (És megkérheted a zöldkártyát apukádnak, ha annyira kint szeretne elni. Csak pár évig neked is kint kell élned előtte, azt hiszem 1 vagy 2 evig, hogy megkérhesd neki és a hugodnak)

máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
#10 nem akarok eltérni nagyon a kérdéstől, de nem szükséges a zöldkártya apukámnak. Mind a két szülőm naturalizált. Apukám 20 évet élt kint, anyukám 16-ot. Anyukám kint is járt egyetemre. Mind a ketten állampolgárok, ahogy én és a húgom is, aki már itt született Magyarországon. Nem azért nem ment vissza apukám mert nem tudott volna, hanem azért mert nem akar engem és a húgomat itthagyni. Pont ezért költözött ő is vissza Magyarországra akarata ellenére, mert a közelünkben akart lakni hogy gyakran lásson minket.
máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!