Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tudom elfogadni azt...

Hogyan tudom elfogadni azt hogy a ferjem testvere es annak csaladja levegőnek néz a kezdetektől fogva?

Figyelt kérdés
10 eve vagyunk hazasok. A ferjem batyja és felesége a kezdetektől fogva csúnyán viselkedik velem. Bemutatkozni se akartak az elejen. A lakodalmunkon nem is gratulaltak. De ezek csak mind egyek a sok kozul ahogyan viselkedtek velem. Nem szóltak hozzám még kb 3 mondatot se. En hiaba próbálkozom, mindig csak megbantanak. Heti egyszer van anyosomeknal kaja, de már 1éve én nem jarok és mar a ferjem sem kb fél éve . Most született naluk baba es smsben gratulaltam nekik es elmentem vinni ajándékot a gyereknek es azota meg bunkobbak lettek, mert h én csak egyszer voltam hajlando a gyerekre nezni fel ev alatt . Mar köszönni is alig akarnak. Nagyon bánt ez az egész. Mit tegyek? Megbeszelni nem tudom veluk, mert nem érdekli őket azt veszem eszre. Csak engem emészt ez az egész. Főleg hogy anyosom feszt róluk és a babarol beszel, es folyton a lelkembe mar ezzel. Anyosom mindent visszamond nekem amot amazok beszelnek, még azt is amit rolam mondanak, kibeszelnek. Nagyon kellemetlenül érzem magam. Ugy erzem h csak engem bánt ez és senkit nem bantottam soha.
2020. nov. 29. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ha tényleg nem adtál rá okot, akkor ők a ritka bunkó emberek csoportjába tartoznak.

Közel laktok?

2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Hat mondjuk nem sms-ben szokás gratulálni a sógornak, ha gyereke születik és valóban nem félévente szokás a babát látogatni....

De: nem kell velük a kapcsolatot tartani. Anyósnak legközelebb megmondod, hogy Katineni, nem érdekel mi van a Janiekkal, ha nem tetszik megérteni, akkor haza megyek - és ennyi.

2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, h szomszédok vagyunk velük. Ikerhazban lakunk raadasul. Okrol nem tudok, h adtam e. A ferjem elozo exeivel is ihy viselkedtek, mert abban remenykedtek h a ferjemnek nem lesz sose csaladja es ők ill az ő gyerekeik orokolnek majd mindent.
2020. nov. 29. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Hat akkor errol van itt szo. En rajuk sem neznek!


"Draga Anyos! Ha a masik fiacskajanak es az asszonykajanak barmi problemaja van, akkor azt nekem mondjak el. Igy maga is levetheti, ezt a postas szerepet. Itt laknak par meterre..Attol, hogy nekik gyerekuk szuletett, meg nem korulottuk forog a vilag,legalabbis az enyem biztosan nem. Ok meg arra sem voltak kepesek, hogy eskuvonkon gratulaljanak,igy nem ertem, hogy milyen jogon varnak el tolem barmit is? Kerem tartsa meg maganak az megjegyzeseket, mert azok az emberek engem reges reg nem erdekelnek. Az pedig kulonoskeppen nem erdekel,hogy ok milyen velemennyel vannak rolam".


Ha Anyos erre elkezdi,hogy "Hat de hat de mi az, hogy..." Valasz: mint mondtam, nem erdekel :)

Ezt mind nyugodt hangnemmel. Ugy lesz az igazi.

Menni fog?!

2020. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Ikerház, te jó ég:( Gondolom, a költözés nem opció.

Én levegőnek nézném őket (ahogy kiveszem, férjed melletted áll, ez jó pont.)

2020. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg ők úgy gondolják, hogy a világ körülöttük forog, hiszen az anyósod is úgy tűnik, hogy feléjük hajlik, így ők azt hiszik, hogy itt te vagy a hibás, ők nem. Én annyit tennék az ügy érdekében, hogy amikor az anyósod róluk kezd beszélni, akkor mondd el neki őszintén, hogy téged bánt, hogy a sógorodék nem kezelnek egyenrangú ember módjára, pedig te próbálkoztál hosszú ideig, így ha ezentúl sem változtatnak a modorukon, akkor te sem fogsz velük foglalkozni. Ha az anyósod ezt visszamondja nekik, talán elgondolkodnak rajta, hogy változtatni kéne, a lényeg, hogy az anyós előtt ne szidd őket, mert akkor még rosszabb leszel a szemükben.
2020. nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!