Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt olyasvalaki...

Volt már itt olyasvalaki benne egy párkapcsolatban, hogy vagy az ő, vagy a párja részéről a kezdetektől fogva nem volt szerelem? Szereti a másikat, a barátságnál többet érez, de nem szerelmes, nem érezte soha azt a pluszt a másik iránt.

Figyelt kérdés
Mi sült ki belőle, meddig tartott? Mi a véleményetek az ilyen kapcsolatokról úgy általában?
2011. aug. 23. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
1 napig! nagyon nehéz volt ''elválni'' tőle, mert tényleg rendes srác volt,a legrosszabb, h még csak rendesen barátok se maradhattunk, mert ő szerelmes volt belém, én meg ugye többet éreztem a barátságnál, de ahhoz nem eleget, h el tudjam vele képzelni a jövőmet....szall sztem az ilyen kapcsolatoknak sehogy sem lehet jó végük...:(
2011. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
voltam, sajnos elég sokáig.6 évig tartott , így utólag visszanézve nagyon nagy marha voltam hogy ilyen sokáig vele maradtam.csak elvesztegetett idő. első pasim volt de igazából nem voltam szerelmes belé, persze eleinte azért jó volt meg izgalmas. aztán nagyon hamar el is laposodott viszont szerettem mint embert és ragaszkodtam hozzá. de tudtam hogy nekem másra van szükségem, nem vagyok igazán boldog. aztán végetvetettem a dolognak.azóta volt több kapcsolatom de mindegyik jobb volt mint az az első ami majdhogynem csak barátság volt. most pedig már 3 éve azzal a férfival vagyok akit nagyon szeretek és vele szeretném leélni az életem.:)
2011. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen..méghozzá most több mint 6 hónapja, nem tudom elengedni, ragaszkodom hozzá, vonz, de nem érzem a "pillangókat" a hasamban..xD Pedig annyira cuki, még az ideálom is..:S
2011. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elején nem voltam szerelmes. Tetszett nekem mert a tinikori ideálom volt (kék szem, hosszú barna haj, gitározott)...Ő belém szeretett, nekem meg jól esett a közelsége, nem több...aztán három hónap múlva adott nekem egy gyűrűt...akkor kicsit megijedtem, mert azt mondta szeret és sosem akar elveszíteni...Én nem tudtam azt mondani, hogy én sem...vagy én is így érzek...

De teltek a hetek és egyre jobban kezdtem érezni valamit. MA pedig azt hiszem én vagyok a "szerelmesebb" a ragaszkodóbb...

már 4 éve

21-L

2011. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én voltam igy.10 évig.És még ma is azt mondom(3év után) elvesztegetett idő.Ami visszamaradt utánna:3 gyerek(az egyetlen jó dolog)egyébként meg keserüség,csalódás,bizalmatlanság.A mostani páromnak sokat kellett küzdenie,hogy el higyem neki tényleg szeret.De már boldog vagyok és még mindig szerelmes.
2011. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nagynéném így él együtt a férjévél. A kezdetektől nem szeretik egymást szeremmel. Ez látszik is rajtuk, meg hát céloztak is rá. Szeretik egymást (legalábbis ezt mondják)..meg minden, de szerelem soha nem volt. Már van egy kisfiuk.

Szerintem gyötrelmes a házasságuk. :/ Legalábbis én külső szemlélőként így látom. Én meg nem mondanám, h szeretik egymást... úgy élnek együtt, mint két "ismerős". Még azt se mondanám, h mint 2 barát, mert a férj borzasztóan uralkodik a nagynénémen. Ez inkább egy olyan házasság, mint a növényeknél a szimbiózis.

2011. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!