Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párommal 2,5 éve vagyunk...

Párommal 2,5 éve vagyunk együtt, összeköltöztünk. Boldogok vagyunk, alakítjuk az életünket. Viszont anyukája, nagyon beárnyékolja ezt az egészet...egy folytában kritizál, kötekedik. Miért van ez? Látszik rajta hogy, nem bír.

Figyelt kérdés
Kedveskedek neki az elejétől kis csokikkal, sütivel, vagy amire éppen szüksége lenne. Viszont akkor egyre többet akar. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. dec. 7. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek külön tőle. Úgy az igazi.
2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami konkrét okkal nem bír, akkor nincs az a csokimennyiség.

Inkább azt próbáld megtudni, miért nem kedvel téged.

2020. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Költözzetek külön tőle.

2. Igyekezz nem észre venni (nem reagálni) a megjegyzéseire.

3. A fia beszélhetne az anyjával erről.

2020. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell neki kedveskedni ezek után semmivel.


És a lehető leggyorsabban a lehető legtávolabb költözni tőle vagy a közeléből. Évente 1x bőven elég lesz látni.

2020. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

ugyanezt éltem át. én anyósomnál a válasz az hogy egy rohadtszemétköcsög.

összeköltöztem barátnőmmel 1 utcára az anyóstól. ameddig majdnem hogy a seggét kinyaltam addig kevenc veje voltam. mikor kezdtem leállitani mert ránk telepedett, kritizált, beleszólt mindenbe akkor uszitotta ellenem a lányát, szét akart szedni minket. Egyetlen egy megoldást találtunk erre a problémára. kapcsolat minimálisra megszakit és szomszéd településre költözés. vagy 3 évig kerestem a békés megoldást de hiába. az ilyenekkel nem lehet birni. az anyósomnak az sem tetszett hogy a "kivakartam" a lányát a nyomorból, a beázós házból és utána jól élt. irigy volt és ez is vezérelte h genyó legyen. Hidd el a legjobb megoldás minél messzebb kerülni tőle és lehető legkevesebb kapcsolatot trtani vele. már ha szereted a barátnőd ls fontos a kapcsolatotok. az ilyen anyós előbb utóbb megcsinálja a gebaszt köztetek és csak az ideg meg a feszültség lesz jelen, a kapcsolat is rámehet. nem éri meg.

2020. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Alapból ilyen kötözködős személyiség. Az ilyennek senki sem felel meg, mert nem is akarja, hogy bárki is megfeleljen neki. A jellem adott dolog, nem változik. Szerintem ne akard megvesztegetni semmivel. Felesleges. Minél távolabb lenni tőle, ettől nincs jobb megoldás.
2020. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Van férfi anyuka mellett ??
2020. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, mi külön élünk mindenkitől, csak sokat jár hozzánk, meg rángat minket magukhoz

De már kezd betelni a pohár. Kitalálta, hogy egész karácsonykor itt legyünk. Véletlenül sem, a kis kuckónkban. Amikor ezt megvétóztam, azóta már minden szar szemét vagyok

2020. dec. 7. 20:09
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaa és nincs, már nagyon régóta senki mellette, senki nem tudja őt elviselni
2020. dec. 7. 20:15
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

Fiatal pár ként érthető,ha szívesen lennének kettesben karácsonykor.

Neki ti vagytok a család.

Nem szeretné magányosan tölteni az ünnepet.

Ha nem lenne párod,te kivel szeretnél lenni karácsonykor?

Gondolom nem ettől szemét.

2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!