Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Küldenétek anyósnak képet, ha...

Küldenétek anyósnak képet, ha amúgy nem is érdeklődik a kicsi felől?

Figyelt kérdés

Nem lakunk messze egymástól. De ha mi nem keressük akkor ő biztosan nem fog. 2 hónapja úgy döntöttünk megvárjuk hogy keressen ő minket. Nem tette.

Ma a párom elment hozzájuk hazafele a munkából, hogy felköszöntse. Elkezdett vele veszekedni, hogy mi szarunk a fejére és csak akkor megyünk ha segítség kell. Ez nem igaz mert sose kértünk semmit tőle. Párom mondta hogy nyugodtan érdeklődhet néha ő is rólunk, mire közölte anyós hogy azért majd néha egy két képet küldjünk az unokáról. Én ezek után nem akarok képet küldeni. Vagy rosszul gondolom és mégis kéne?


ápr. 20. 16:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Igen.
ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Kizárt. Csak szidná a gyereket is, mikor nézi a képen.
ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Minek lol
ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nope
ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kuldenek. Ha latni akarja akkor tegyen is erte ne csak mi
ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a becstelen típusú patkány az anyós, mert az ilyen nem ember, aki “legjobb védekezés a támadás” mottója szerint él, tehát mindent rátokfog, hogy ne kezdjétek esetleg ti a szemrehanyast. Mert csak rosszat lát bennetek, mert magából indul ki.

Nagy egy féreg! Ej hany ember eletet tudja egy ilyen májmétely megrontani!

Volt szerencsem ilyenekben nekem is!

Ezek becstelen, aljas, manipulatív egyenes kommunikációra es szeretetre képtelen emberek! Kerülendők!

Tesz az rátok!

ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Es biztos azert tamadta ki a ferjedet, mert zavarta az ottléte, épp nem örült neki, epp meresztette vlna a retkes seggét es nem a fiara vlt kivancsi!
ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után kedves anyósból azt is kinézném, hogy elkülditek neki a képet, aztán két nap múlva már fenn van facebookon az ismerősöknek, hogy itt a kisunokám, ugye milyen gyönyörű.

Nem egy 18-ik századi festmény a gyerek, hogy csak nézegetni lehessen a képét basszus. El is lehet jönni egész nyugodtan meglátogatni.

ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért is veszekedett ma, hogy nem kerestük 2 hónapja, és hogy mi az hogy mi nem mentünk ma át hozzá.

Azt bevallom nem szerettem régebben se átmenni, de azért hetente kéthetente bementünk a kicsivel. De zavarta ha elkezdett sírni, mondván ez hiszti. Az is hogy miért veszem ki a babakocsiból az első sírásra, ezzel csak elkapatom. Amikor elkezdett mászni a kicsi, akkor rá akart csapni a kezére hogy a polcról nem pakolhat le. Ezt természetesen nem engedtem, hanem inkább ölbe vettem a babát, és megmondtam hogy nem akarom meglátni, hogy kezet emel rá. Szóval tett azért hogy mi már nem annyira keressük. De most mégis mi vagyunk támadva, hogy rosszak vagyunk. Kb 2 hónapja azt is közölte hogy semmire se visszük az életbe, mert ennyi idősen már nem albérletben kéne élnünk.

ápr. 20. 18:38
 10/21 A kérdező kommentje:

8#

Azt közölte, hogy neki nincs arra ideje, hogy eljöjjön hozzánk.

ápr. 20. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!