Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért mondja csak magukénak...

Miért mondja csak magukénak az anyósom a gyereket?

Figyelt kérdés
Tiszta apjànak mondja mindenki,meg hogy kiköpött apja,mégis az ő fajtajuaknak mondta a gyereket,hogy molnàrfajta,pedig szinte csak rám hasonlít a gyerek.Illetve kis Zolinak mondja ahogy férjét,meg Fiat hívják,mikor feleségemmel beszélt hogy a kis Zoli mit csinál?nagyon fáj ez nekem,ezek szerint nem tart megfelelő vejének,olyan mintha ki akarna sajátítani a gyereket,pedig én sem teszem,hisz akármi van van anyja is,meg két vér folyik az ereiben.Volt hogy mondott olyat is rólam balfasz,okoskodo

2020. dec. 26. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván azért mondja ennek, mert így látja.

Ennél nagyobb gondod soha ne legyen, ahol nincs probléma ott ne keress és ne gyárts!

2020. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Vajon miért is mondhatta az anyós, hogy balfasz vagy, meg okoskodó?

Ki nem tudnám találni!:D

2020. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Az anyós ok már csak ilyenek. Az enyém mikor először meglátta, hozzáteszem babakocsiban, nyakig betakarva, ráadásul rajta volt a kocsin az esővédő is, mert decemberben született a pici, tehát gyakorlatilag semmit nem látott belőle, már örült magának, hogy tiszta apja ez a gyerek. Én megkérdeztem, hogy ezt a babakocsi színéből állapította meg? Szóval vannak ilyenek.
2020. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes,nagyon erdekes,ő okoskodik állandóan,persze az lehet hogy néha ugyetlen vagyok, de akkor is,olyan mintha ki akarná sajátítani,miért nem a nevèn szólítja a gyereket, mért az ő családtagjai neven kell szólítani?persze lehet, hogy nem érdekli, elviseli,ki az apa,de akkor is önzőseg ilyet mondani mikor cseppet sem hasonlít a lànyára a kisfiúnk!!
2020. dec. 26. 13:23
 5/13 A kérdező kommentje:
És a legjobb az volt,mikor azt mondta a feleségemnek majd ők eljönnek a gyerekért, és elviszik,ha a vírus miatt mi nem megyünk hozzájuk,erre mondta neki feleségem megkérdezi tolem,mit szólok hozza az anyos,miert ő a főnök? persze feleseg elmondta neki,hogy nem csak az apja
2020. dec. 26. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Tipikusan "vihar a biliben, ha nincs probléma, akkor keresek egyet" kérdés!
2020. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekik ez fontos, hogy rájuk hasonlítson a gyermek, és kardinális kérdést csinál belőle. Értsd az eszéhez. Te/ti tudjátok, hogy nem így van, ráadásul ideális esetben nagyon szereted a feleséged, úgyhogy örülj neki, amiért rá hasonlít esetleg jobban. De úgyis sokat változnak a gyerekek. 🙂 Az okoskodó és balfasz jelzők már más kérdés. 🤨 Nem is értem, ha ezt gondolja rólad, azt hogy tudtad meg, jobb esetben a csalàdi béke végett, ha ezt is gondolja/gondolják, nem tudatjuk veled, mert szeretik a lányukat, ezáltal elfogadják választását, azaz téged. De értsd az eszükhöz, valószînûleg te értelmesebb vagy náluk.
2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megláttam a telefonjában hogy miket írt rólam, egyébként másik unokánal is ilyen hogy hála isten az ő fajtajuk,mondjuk az a gyerek tényleg tiszta anyja,nálunk meg tiszta apja és ezt nehezen fogadja el,mert nagyon aranyos,és csak magukénak akarja,ha nem tetszene neki gondolom nem mondaná
2020. dec. 26. 15:27
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

#8

Mi a francot keresel te az anyós, vagy bárki telefonjában, ami nem a tiéd?

Én sem lennék boldog, hogy ekkora tahó a vejem, pedig soha nem leszek anyós!

2020. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
B+ Kérdező, te tényleg nem vagy normális! Nem csodálom, hogy utálnak.
2020. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!