Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik idáig olyan nagyon...

Akik idáig olyan nagyon magukénak érezték az állatövi jegyüket, azok mit szólnak az új horoszkóphoz?

Figyelt kérdés
Arra is azt mondják, hogy "jajj, ez annyira én vagyok!"?

#horoszkóp #asztrológia #új horoszkóp
2020. júl. 31. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Van új?
2020. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Nasa közleményére gondolok. Amit a horoszkóposok úgy értelmeznek, hogy most akkor másik jegybe tartoznak, és már az érvényes rájuk.
2020. júl. 31. 23:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, vagy úgy. Én azt nem veszem figyelembe. Ha eddig rák voltam, már az is maradok! :D
2020. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes, hogy a Nasa csak most nyilatkozott arról, hogy szeretnének ettől elhatárolódni.... Eddig nem határolódtak el. Ők jöttek elő a témával! Szerintem ők is hisznek benne, csak a sok szkeptikus piszkálódásait nem bírták már, és nyomás hatására mondták azt, hogy ez csak csillagászat nem asztrológia.

Biztos vagyok benne, hogy eleinte ők is asztrológiai szempontból nézték, máskülönben nem nyilatkoztak volna róla. A Nasa pontosan tudja mi a helyzet, és egyszer majd a szkeptikusok szeme is fel fog nyílni.

Vagy nem, és akkor majd jön nekik a pofáraesés.

2020. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

“Az ekkor született személy öntudatos, szenvedélyes, lenyűgöző.“

Ezzel azt hiszem tudok azonosulni mint új jegyemmel, köszi 😁

2020. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően ott a hiba, hogy a Kígyótartó az egy csillagKÉP, nem csillagJEGY. A NASA csillagászattal foglalkozik, míg az asztrológia egy másik terület, eltérő alapokkal. Szóval ez olyan, mintha 2 tudományágat akarnál egybemosni. Nyugi, továbbra is 12 csillagjegy van, és ennyi is marad.


Itt egy általam kedvelt youtuber fejtegetése erről (jó angol ajánlott hozzá):


https://www.youtube.com/watch?v=uQMdJESxNxE


Halak/F

2020. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Szűz voltam és az is maradtam :D
2020. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
#6 A többi csillagjegy is csillagkép, te atomtudós... És pont akkora hatással vannak életedre, mint az összes többi másik: semennyire!
2020. aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
8: akkor a te jegyed biztos a Göncöl Szekér, ne dumálj bele olyanba, amit nem értesz, bár mindig a hülyék a legokosabbak mindenhol, munkahelyen is :)
2020. aug. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9 És te melyik csillagképnek köszönheted ezt a mindent felülmúló tudást?
2020. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!