Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon kétségbe vagyok esve...

Nagyon kétségbe vagyok esve az anyósom miatt! Csak én vagyok ilyen helyzetben? Nyugtassatok meg, hogy ez nem a legrosszabb! Story lentebb!

Figyelt kérdés
Sajnos úgy hozta az élet, hogy a férjem elveszítette fiatalon az édesapját, az édesanyja egyedülálló még jelenleg. És az ŐRÜLETBE kerget!!! Nem olyan régen kezdődtek ezek a szokásai. Bele szól mit adjak a gyerekre, mi lenne jó a gyereknek, holott ÉN vagyok a gyerek anyja, tehát nekem kellene eldönteni! És ez még nem a legrosszabb! A gyermekem most van tanulékony időszakában, és folyamatosan káromkodik, mintha direkt tenné, hogy el tanulja tőle a gyerek.. Random bejön a hálószobánkba és a semmiből elkezdi kiabálni, hogy “mi a k*rva Isten f*sza folyik itt”, és annyit csinálunk, hogy fekszünk az ágyban. Vagy itt egy másik szólása: gyerek nézi a mesét, bejön a szobába és elkezdi kiabálni a gyerekre, hogy “te kib*szott k*rva cigány” (nem vagyok egyáltalán fajgyűlölő, még mielőtt azt gondolnátok, elég sok roma származású barátom, barátnőm van, akiket nagyon szeretek), de mi teljesen magyarok vagyunk, szóval ezt a kiszólását sem értettem. A férjem egyszerűen nem tud leszakadni a saját édesanyjáról, most építkezünk, és őt is oda szeretné majd vinni, mondván, hogy ne legyen az anyukája egyedül. Muszájságból lakom csak itt most, nem szeretnék az anyósommal egy fedél alatt megöregedni, de ezt a férjem egyrészt meg sem érti, másrészt nem is foglalkozik vele, hogy én szeretnék e egyáltalán együtt élni az édesanyjával. Mindig az apukája halálát hozza fel a férjem és olyan, mintha ezzel zsarolna érzelmileg. Nekem pedig nagy a szívem, nem szeretek másokat megbántani, és így olyan az életem mintha egy pórázra kötött kutya lennék és a szívem lenne a póráz. De ne csak hogy rosszat mondjak, nagyon sokmindenben segít az anyósom nekem, ha van valami baj rögtön itt van és mellettem van. De egyszerűen nem tudom elviselni a kirohanásait, az irányítását és hogy azt érzem folyton vele kell versenyeznem, hogy melyikőnk a fontosabb a férjemnek. Lehet picit túl hosszúra sikeredett, ezért bocsánatot kérek!

2021. febr. 25. 21:37
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%
Miért az anyósnál laktok?
2021. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk ilyen mondat után a közelébe nem engedném a gyereknek. És ha a férjed ebben nem ért egyet akkor ő is mehet amerre lát.
2021. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%

Harakiri... ha hagyod h a férjed hisszú távon iy együtt akar élni az anyjával.


Mondd meg neki hogy vagy te... vagy ő...

2021. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Mert amikor meghalt a férjem apukája nagyon egyedül volt anyósom, és segíteni szerettem volna rajta úgy, hogy ide költözünk, a gyerek az kb. minden idejét leköti és így nincs ideje azon gondolkodni, hogy mi és hogy történt, és nem szerettem volna ha a nehéz időszakban egyedül van, mivel a páromnak olyan munkája van, hogy sokat kellett volna egyedül hagynia az anyukáját.
2021. febr. 25. 21:50
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezt jól elbsztad.. ettől függetlenül tartom az álláspontom. #2
2021. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiába mondják, hogy nem egészséges több generációnak együtt élni. Van olyan ország, ahol már 18 évesen elköltöztetik szinte muszájból a gyereket.

Anyós egy felnőtt nő, gondolom nem beteg/leszázalékolt/rokkant/stb ami miatt állandó felügyeletre szorulna, így nem értem miért kéne veletek élnie. Ezek szerint nem mostanában veszítette el a férjét, hozzá van már szokva az egyedülléthez. Ha nem akart magának párt találni, akkor valószínű így jó neki. Biztos, hogy megmondanám a férjemnek, hogy én ezt így nem tudom vállalni, és kikérdezném arról is, hogy szerinte normális-e az a hangnem, amit az anyja képvisel. Mert amennyiben nem hajlandó érted változtatni a helyzeten, akkor megkérdőjelezném a kapcsolatunkat.

2021. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
2 éve veszítette el a férjét. És nem beteg, dolgozó nő.
2021. febr. 25. 21:56
 8/40 anonim ***** válasza:
90%
Kár volt ilyen férfinak gyereket szülni. Itt szerintem nem a paraszt anyós a legrosszabb a történetben, hanem a fickó, aki ilyen életet teremt a családjának.
2021. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Nem is magam miatt hanem a gyerek miatt.. mi az, hogy le kva cigányozza?
2021. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%
+ mellesleg akkor ott képen töröltem volna, hogy a száját is összekellett volba varrni
2021. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!