Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért bánt engem folyamatosan...

Miért bánt engem folyamatosan a férjem családja?

Figyelt kérdés

Férjemmel 15 éve vagyunk együtt, a kisfiúnk 3 éves múlt, mielőtt megszületett dolgoztam, szeptembertől óvodás, ahol előtte dolgoztam nem mentem vissza mert mivel a férjem munkája olyan hogy 5 napig nincs itthon csak hétvégén így egyedül nem tudtam volna megoldani azt hogy vigyem vagy hozzam az óvodából mivel 2 műszakos volt vagy reggel 5kor indultam, vagy este 7kor értem volna haza, ovival összeegyeztetni lehetetlen, keresgéltem de folyamatosan beteg volt 1 hetet ment 2 hetet itthon volt, most pedig be is zárták, ezt pedig egy munkahely sem tolerálja. Viszont szinte kivétel nélkül egy menyük sem dolgozik/ vagy dolgozott mégis engem találnak meg, jelenleg például házat vett nekem azt pletykálják, igen az én nevemen van mert ő nem tudott az adásvételnél ott lenni és hogy a párom fizetéséből fizetjük a hitelt a felújítást és van ZSEPPÉNZEM költekezni. Azt gondolom a probléma gyökere ott kezdődik hogy amint tervben lett a gyermekünk nem adunk nekik havonta 30-40 000 ftot, gondolom ezt abból is hogy teljességgel nem érdekli ő sem a nagyszüleit.

De igazából nem tudom, soha nem bántottam meg egyikőjüket sem, nem beszéltem ki őket senkinek sem. De már kezd a sok bántás tönkretenni.


2021. márc. 23. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válaszolj vissza, amióta nem húzom be fülem-farkam ha beszólnak, azóta nem aláznak engem. Sajnos a szende "kislányokat" mindig bántják és mivel amúgy sem szeretnek nincs mit veszítened sem.
2021. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert a férjed nem szol nekik, hogy KUSSSSSS!
2021. márc. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol velük? Le se sz@rd őket! Azt mondanak, amit akarnak, te nem hozzájuk, így aztán meg se hallod. Éld a saját életedet nélkülük.
2021. márc. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Férjed miért nem áll ki érted?

Miért is mentél hozzá, ha ilyen a családja?

2021. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Bezony, ezt a férjed dolga rendezni. Ha a te szüleid rosszmájúskodnának a férjeddel alaptalanul, te mit lépnél? Amit válaszolsz, azt várd el a férjedtől.
2021. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
nem kell itt a férjre várni (nincs is otthon) nagylány vagy már, nyisd ki a szádat. Mióta visszavágok, kedves anyós végre emberszámba vesz (addig még azt se). És ne gyertek nekem a nem kell a szintjére süllyedni dumával, mert az a nagy helyzet, hogy mindenkit a saját fegyvernemével lehet kupán csapni, mert abból ért.Másból sajnos nem.
2021. márc. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Kérd meg a férjed, hogy álljon ki érted.
2021. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A férjed otthon sincs H-P. Te meg ne tartsd velük a kapcsolatot. Amúgy sem kéne tartani olyan emberekkel, akik külön élő gyereküktől havi apanázst várnak el.

Nyilvánvaló, hogy dühösek rátok, hogy nem pumpolhatnak tovább, ezért próbálnak minden rosszat híresztelni rólatok. Ne törődj vele.

2021. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel hagyod...


Nem a férj gatyája mögé kell bújni, mert csak igazolod vele, hogy milyen tutyimutyi vagy, hanem az asztalra bxni.

2021. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
összeesküdnek
2021. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!